Login: Hasło: lub Załóż konto

Przynęty na morza tropikalne

-

Produkt / Opis Cena

Halco Roosta Popper 195 Haymaker

Doskonały popper zaprojektowany w Australii na duże Karanksy z niesamowicie hałaśliwą pracą wabiącą ciepłolubne torpedy ! Szerokie otwarte „usta” charakteryzują się bardzo silnymi pluskami i rozbryzgami. W czasie normalnego zwijania popper pozostawia za sobą wspaniały ślad na lustrze wody. Dostępny w długości 19,5cm i wadze 117g.Uzbrojony w 2 kotwice Mustad 5/0.

od 125.00 zł

Kamatsu Glider Stick

Bezsterowy wobler doskonale spisujący się podczas połowów troci z morskiego brzegu jak i szczupaków żerujących przy trzcinowiskach. Prowadząc go krótkimi podszarpnięciami z kilkusekundowymi przerwami uzyskamy zdumiewający efekt.Takie prowadzenie przynęty wymaga ciągłego zachowania lekko napiętej linki. Ilość brań na pewno pozytywnie was zaskoczy.Największy model idealny na wody tropikalne.Dostępny w 4 kolorach ; Długość 160mm oraz 180mm , waga 90g i 125g ; Głębokość pracy : 1,4m - 5,5m.

od 99.00 zł

Kamatsu GT POP

Duże ryby  gustują w dużych przynętach - jest to niepowtarzalna prawda.Jeśli zatem planujecie złowić okazałego karanksa czy tuńczyka , GT Pop po prostu musi znaleźć się w Waszej skrzynce z przynętami.Podczas testów popper ten wielokrotnie pokazał swoją skuteczność , niejednokrotnie deklasując inne przynęty. Dostępny w 5 kolorach ; Długość przynęty : 205cm ; waga : 130g.

od 87.00 zł

Nowość 2019 Kamatsu Jig Heavy Rig 5192

Dozbrojka - Assist Hook - do przynęt na morza tropikalne stosowana jako dodatkowy hak lub wymiennie zamiast kotwic w celu poprawienia atrakcyjności pracy przynęty w szczególności sticków oaz poperrów gdy tylna kotwica je zbyt mocno podtapia powodując gorszy efekt plusku. Dostępne rozmiary haków: 7/0 , 9/0 i 11/0. Opakowanie: 2szt.

od 24.00 zł

Kamatsu Reef Pop

Okolice raf koralowych to jedno z miejsc gdzie najczęściej gromadzi się oceaniczna drobnica – naturalne żerowisko wszystkich drapieżników. Przynętą, która pozwoli skutecznie spenetrować te miejsca jest właśnie Reef Pop – doskonała imitacja niewielkiej ryby uciekającej przy powierzchni. Mocna fala wywoływana przez czoło poppera skutecznie sprowokuje do ataku pobliskie drapieżniki. Długość: 200mm ; waga: 115g ; pływający.

od 87.00 zł

Kamatsu Wave Rider

Popper przetestowany na wielu oceanicznych łowiskach o ponadprzeciętnej skuteczności. Wytrzymałość oraz jakość wykonania tej przynęty pozytywnie Was zaskoczy. Specjalna konstrukcja czoła, zawierająca symetrycznie rozmieszczone przelotowe kanały zapewnia mocny efekt akustyczny znakomicie prowokujący ryby do agresywnego i pewnego pochwycenia przynęty.Długość: 130mm ; waga: 55g , pływający.

od 83.00 zł

Nowość 2019 Rapala X-Rap Magnum Xplode

Przynęta na pelagiczne gatunki drapieżne - GT , tunczyk, żaglica, itp. Do metody powierzchniowego Poppingu X-Rap® Magnum® Xplode łączy w sobie mocną konstrukcję wewnętrzną , z grubościenną obudową ABS, co daje jej siłę  do absorbowania najbardziej brutalnych uderzeń Długość: 17cm , waga 145g , uzbrojenie : 2 x kotwica 5/0.

od 85.00 zł

Rapala X-RAP Saltwater Subwalk 15

15cm stick przeznaczony do castingu w tropikalnych wodach ; hałasujący tuż pod powierzchnią SubWalk wyciąga drapieżniki nawet z głębokiej wody; uzbrojony w pojedyncze haki VMC 6/0 ; waga : 60g ; dostępny w 8 kolorach ; głębokość pracy : 0,3m - 1,2m.

od 69.00 zł

Savage Gear 3D Hybrid Shrimp

Przynęta opracowana na podstawie skanowania 3D prawdziwej krewetki. Korpus z wytrzymałego tworzywa ABS, nogi z miękkiego materiału TPE. Charakteryzuje się niesamowitą i niezwykle naturalną pracą w wodzie, a gumowe nogi poruszają się jak u żywej krewetki! Przynęta ma niezwykle dopracowaną wyporność, opada w wodzie z prędkością identyczną jak żywe krewetki ? tworząc wibracje i pulsowanie, którym żadna kałamarnica czy mątwa nie jest w stan się się oprzeć. Super ostry hak EGI zapewnia najwyższą pewność zacięcia. Mocno widoczne kolory UV i błyszczące sprawiają, że jest to zabójczy wabik na każdego Głowonoga!

od 32.00 zł

Nowość 2019 Savage Gear 3D Mack Stick

Opracowany na podstawie skanowania prawdziwej makreli – z mnóstwem szczegółów i bardzo realistycznym kształtem. Przynęta jest niezwykle wytrzymała, posiada wzmocnioną strukturę wewnętrzną i oparta jest na przelotowym, spawanym drucie ze stali nierdzewnej, który pozwoli jej sprostać brutalnym atakom ryb drapieżnych! Przynęta jest bardzo lotna. Porusza się z nerwową i bardzo realistyczną akcją nawet przy dużych prędkościach – można nią także jerkować i podciągać by wyzwolić wspaniałe uślizgi i nadać jej nieprzewidywalnej pracy!

od 57.00 zł

Nowość 2019 Savage Gear 3D Swim SQUID

Opracowana na podstawie skanowania 3D prawdziwej kałamarnicy, posiada mnóstwo szczegółów odwzorowania i niezwykle realistyczny kształt! Przynęta porusz się i wygląda jak prawdziwa kałamarnica, przez co oszuka ona najostrożniejszą rybę drapieżną do ataku! 3D Swim Squid można wykorzystywać na wiele sposobów: wyrzucać i zwijać, wolno jiggować, lub trollingować!

od 40.00 zł

Savage Gear 3D Swim Squid Jig

Opracowany na podstawie skanowania 3D prawdziwej kałamarnicy. Doskonała przynęta do wolnego jiggowania na dużych głębokościach.Doskonale nęcąca praca z grzechotaniem, błyskaniem fluo i efektem UV. Waga: 300g.

od 59.00 zł

Savage Gear LF Psycho Sprat Casting Jig

Doskonała przynęta na Bonito i inne tuńczykowate , do połowów castingowych lub jigowania na wodach tropikalnych.Zestawy 3 przynęt w gramaturach : 14 i 18g.

od 33.00 zł

Savage Gear LRF Psycho Sprat Mini Casting Jig

Doskonała przynęta na Bonito i inne tuńczykowate , do połowów castingowych lub jigowania na wodach tropikalnych.Zestawy 3 przynęt w gramaturach : 5 , 8 i 10g.

od 30.80 zł

Savage Gear Panic Popper

Doskonały popper zaprojektowany do dalekich rzutów, z niesamowitą akcją! Szerokie otwarte „usta” charakteryzują się bardzo silnymi pluskami i rozbryzgami. W czasie normalnego zwijania wabik pozostawia za sobą wspaniały ślad na lustrze wody. Dostępny w długości 19,5cm i wadze 111g.

od 54.00 zł

Savage Gear Panic Prey V2

Doskonała przynęta powierzchniowa, oparta na imitacji sardeli europejskiej (Anchova)! Pysk przynęty generuje wspaniałe rozpryski i plasknięcia w czasie prowadzenia. Długi, hydrodynamiczny korpus zapewnia niezwykle długie dystanase i precyzję rzutów - Tylna kotwica w czasie lotu ukłąda się wzdłuż korpusu, zapewniając stabilny lot przynęty. Wykończenie papierem holografi cznym sprawia, że przynęta niezwykle relistycznie błyska w czasie prowadzenia. Jej akcja sprawia, że jest ona równie skuteczna w słonej, jak i w słodkiej wodzie. Najlepsza imitacja uciekajcej rybki na rynku

od 54.00 zł

Savage Gear Sandeel Jerk minnow

Opracowany na podstawie skanowania 3D prawdziwego dobijaka. Smukły korpus z wytrzymałego tworzywa ABS sprawia, że wabik ten ma niesamowitą akcję w czasie jerkowania i twitchingu, która doprowadza drapieżne ryby do szaleństwa! Przynęta o neutralnej pływalności z doskonałymi właściwościami lotnymi, dzięki zastosowaniu cichego, magnetycznego systemu dalekich rzutów. Trzy super ostre kotwice zapewniają najwyższą pewność zacięcia! Super realistyczne detale, w połączeniu z wspaniałą pracą i zdolnościami lotnymi ? sprawiają, że przynęta Sandeel Jerk Minnow jest wspaniałym dodatkiem do arsenału Savage Gear

od 34.00 zł

Savage Gear Squish Jigg

Pół kałamarnica – pół ryba! Połączyliśmy dwa najpopularniejsze gatunki pożywienia oceanicznych drapieżników w jednej przynęcie! Wolno opadający i chaotycznie pracujący jig, który trzepocze i błyska w czasie jerkowania i zwijania z przerwami – niesamowicie skuteczna praca na wszystkie duże, słonowodne drapieżniki. Zbrojony w super ostre haki mocowane na bezrdzeniowej plecionce. Doskonała przynęta na tuńczyki, seriole olbrzymie i większość dużych drapieżników słonowodnych .

od 36.00 zł

Savage Gear The Sandeel Surf Walker

Opracowany na podstawie skanowania 3D prawdziwego dobijaka. Smukły korpus z wytrzymałego tworzywa ABS sprawia, że wabik ten ma niesamowitą akcję z wyraźnymi ślizgami na boki w czasie twitchnigu i wąską wężowatą pracę w czasie jednostajnego zwijania. Wersja pływająca ma poziome wyważenie, pracuje z lekko uniesionym przodem w czasie zatrzymania – przyjmując doskonałą pozę rannego żeru. 

od 34.00 zł

Zebco Ara Squid Lure

zestaw 2 uzbrojonych przynęt na bazie tuby na wszelkiego rodzaju kałamarnice  ; kolorystyka zgodna ze zdjęciem ; uzbrojenie podwójna kotwica wieloramienna ; wielkość : 9 cm ; opakowanie : 2 szt

od 13.00 zł

Zebco Atoll Squid Lure

przynęta na bazie tuby na wszelkiego rodzaju kałamarnice i mątwy ; kolorystyka zgodna ze zdjęciem ; uzbrojenie podwójna kotwica wieloramienna ; wielkość : 11 cm ; dociążenie : 30g ; opakowanie : 1 szt

od 9.50 zł