Login: Hasło: lub Załóż konto

Pozostałe , uniwersalne

-

< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >


Produkt / Opis Cena

Abu Garcia Rocket olej do kołowrotka

specjalistyczny olej do smarowania kołowrotków  ; pojemność tubki : 4ml .

27.00 zł

Behr zestaw opasek neoprenowych do wędek

Zestaw 2 opasek neoprenowych; różnej  długości ( 14 i 21 cm ) i szerokości ( 3,0cm ) ; mocowanie zapinane na rzep; materiał: 90% Neopren, 5% Nylon, 5% Polyester. Dostępne w 2 kolorach: zestaw opasek zielonych orza zestaw opasek czarnych.

od 9.90 zł

Browning Graphite Grease

profesjonalny grafit  w aerozolu do konserwacji łączeń w wędkach  ; pojemność : 200 ml

17.50 zł

Browning Cenex Slip N' Slide

środek w sprayu do konserwacji gum stosowanych w wędkarstwie wyczynowym ; uelastycznia , konserwuje przez co wydłuża żywotność tak ważnych elementów każdego zestawu.Pojemność : 200ml.

22.00 zł

Browning Pellet Pump

Pojemnik z pomka , który rozmiękcza pellet aby nadawał się do nadziewania na hak lub włos ; pojemność: 0,5 l

42.00 zł

Browning Xitan zestaw ochraniaczy na wędki

zestaw 2 ochraniaczy neoprenowo-materiałowych na wędki , chroniące elementy szczytowe wraz z przelotkami oraz dolnik w wędkach wieloelementowych ( match , feeder , karpiówka ) ; służą jednocześnie jako rzepy spinające .

35.00 zł

Browning zestaw opasek neoprenowych

zestaw 2 opasek neoprenowych do spinania wędek ; jedna większa na dolnik druga mniejsza na szczytówki ; kolor : czarny z żółtym logo Browninga.

13.50 zł

Cormoran kapturki Rod Sleeves

Kapturki CORMORAN Rod Sleeves służą do ochrony delikatnych szczytówek wędek karpiowych w trakcie transportu. Materiał: 100% Poliester 600D pokryty PVC.Wymiary :26 x 5cm.

26.00 zł

Cormoran komplet opasek na rzep do wędzisk

Zestaw rzepów do spinania wędek. 2 rzepy pasujące na każdy rodzaj wędki. Materiał: 90% neopren, 10% nylon

19.00 zł

Cormoran olej do kołowrotków

Najwyższej jakości olej do kołowrotków stacjonarnych i multiplikatorów w praktycznej plastikowej butelce z zamykanym dozownikiem. Ilość: 20ml

16.50 zł

Daiwa neoprenowe opaski na szpulę

Miękkie neoprenowe opaski do ochrony żyłki na szpuli. Szczególnie w przypadku stosowania grubych lub długich przyponów fluorocarbonowych zdarza się, iż nie mieszczą się do klipsa i zeskakują ze szpuli. Opaski neoprenowe likwidują ten kłopot. Rozmiar S na szpule 1500 i 2000, M na 2500 i 3000, L na 3500 i 4500. Materiał: 90% Neopren, 10% Nylon

od 15.00 zł

Daiwa neoprenowe opaski na wędki

Wysokiej jakości elastyczne neoprenowe opaski do zabezpieczania wędek. By nie zsuwały się wystarczy założyć je nacięciem na przelotkę.
Wielkość S na wędki spinningowe, matchowe oraz feedery, wielkość M na karpiówki i wędziska morskie. Materiał: 90% Neopren, 10% Nylon

48.00 zł

DAM elastyczny ochraniacz na wędki

Elastyczny ochraniacz na wędkę to rozwiązanie na ciągle gubiące się opaski spinające wędki. Produkt ten zapewnia ochronę zarówno szczytówki wędki jak i dolnika, a zakłada się go w kilka sekund. Ochraniacze dostępne dla dwóch długości wędek 2,4-3,0 m oraz 3,3-3,9 m.

od 29.00 zł

DAM opaska neoprenowa na wędki

opaski firmy D.A.M do spinania i zabezpieczania wędzisk w transporcie ; wykonane z elastycznego neoprenu ; kolor czarny z logo firmy  ; opakowanie 2 szt.

15.00 zł

Dragon neoprenowe zapięcie do wędek na rzep

Neoprenowe zapinki z wszytym rzepem, zabezpieczające dwu lub trzyczęściowe wędzisko podczas transportu w dużym pokrowcu.. W zestawie 2 szt. Długość: 210mm.

6.00 zł

Dragon rzep wędkarski

zapinki do wędzisk (rzepy), ułatwiające ich przechowywanie i transport ; dostępne dwie długości : 22 cm i 27 cm

od 2.80 zł

Jaxon STORMSURE klej do woderów i neoprenu

STORMSURE Specjalny klej do zaklejania nieszczelności w kaloszach i woderach. Polecamy również do klejenia neoprenów.  3 tubki - 15g

37.50 zł

Jaxon STORMSURE łatka

Łatka Stormsure - uniwersalna łatka o średnicy 75mm do szybkiej reperacji woderów, kaloszy, odzieży przeciwdeszczowej, namiotów, parasoli i innych przedmiotów narażonych na kontakt z wodą.

15.00 zł

Jaxon STORMSURE taśma do napraw

Taśma Stormsure o wymiarach 500 x 75 mm do naprawy woderów, kaloszy, odzieży przeciwdeszczowej, namiotów, parasoli i innych przedmiotów narażonych na kontakt z wodą.

36.00 zł

Jenzi Graphit - Wachs grafit do wędek

grafit do konserwacji i regeneracji wędek zarówno teleskopowych oraz nasadowych ; w szczególności w miejscach ich łączeń.

19.00 zł

Mikado rzep wędkarski

zapinka do wędzisk (rzepy), ułatwiające ich przechowywanie i transport ; dostępna długość : 22,5 cm

2.00 zł

Okuma zestaw smar+olej do kołowrotków

zestaw do konserwowania i smarowania kołowrotków ; stały smar+olej do kołowrotków ; antykorozyjny olej do łożysk smaruje i oczyszcza je dzięki czemu osiągają minimalne opory tarcia; smar podwyższa odporność tarcz i przekładni na pracę w wsokich temperaturach oraz obniża opory związane z tarciem, może być uzywany do aluminium stali i mosiądzu, a także nie powoduje żadnych reakcji z plastikiem, powierzchniami anodowanymi, oraz gumowymi uszczelkami; zestaw pokrywa całkowite zapotrzebowanie na ochronę i smarowanie kołowrotków i multiplikatorów

59.00 zł

Quantum Radical Rod Strap

komplet 2 opasek do spinania wędek ; mocowanie na rzep ; wymiary : 21 cm ; kolor : czarny z logo Quantum

15.00 zł

Savage Gear Fix-It Soft Lure Resin

Wspaniały płyn, przy pomocy którego można skleić każde uszkodzenie miękkiej przynęty. Nałóż kilka kropel płynu i delikatnie pokryj nimi powierzchnię uszkodzenia. Zetknij ze sobą łączone powierzchnie uszkodzenia i w tym stanie odczekaj 20 minut. Guma jest idealnie sklejona, a powierzchnia ta jest odporna na penetracje wodą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu bez ekspozycji na światło słoneczne. Pojemnik musi być dokładnie zakręcony by płyn nie wyparował.

24.00 zł

Savage Gear Hold-It Klej

Klej idealnie łączący ze sobą PCV i metal. Pozwala na precyzyjne i wytrzymałe połączanie i ustalenie pozycji główki jiggowej w gumie. Nałóż kilka kropel na złącze kształtowe główki jiggowej tuż przed jej ostatecznym osadzeniem w gumie, następnie włóż główkę do końca i odczekaj kilka sekund. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu bez ekspozycji na światło słoneczne. Pojemnik musi być dokładnie zakręcony by klej nie wyparował.

14.50 zł


< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >