Login: Hasło: lub Załóż konto

Błystki , woblery trociowe

-

< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >


Produkt / Opis Cena

Blue Fox Moresilda

znakomita błystka na trocie i łososie ; występujące w morzu jak i rzekach ; produkowana od 1955 r w Norwegii ; dostępne wielkości 18g ,22g i 32g ; w 5 wariantach kolorystycznych; uzbrojona w kotwice VMC.

od 19.00 zł

Cormoran Cora Z Buster Seatrout

długość: 7,5 cm; waga 24 g ; cena za 6 korpusów  i 3 systemy zbrojenia ; dostarczone w wygodnym pudełku ; dostepne w dwóch odmianach  kolorystycznych A i B.

65.00 zł

Cormoran SeaCor SCALS

przeciążony wobler do połowów troci  w  wodach morskich ; waga : 22g ; długość : ok. 8cm ;

od 17.50 zł

DAM Effzett G2 Mefo

Effzett G2 Mefo seria skierowana do łowców troci i łososi w słonych wodach. Dzięki technice MLC uzyskano unikalny kształt przynęty umożliwiający niesamowicie dalekie rzuty i specyficzna kołyszącą akcję. Poprzez restrykcyjną kontrolę procesu lakierowania i ręczne polerowanie wyglądają oszałamiająco.Dostępne w 10 kolorach i 2 wielkościach : 65mm oraz 80mm , odpowiednio o wadze : 20g i 28g.

od 17.50 zł

Dega Lars Hansen BRIGHT

błystka Bright idealna do połowu  troci w przybrzeżnych wodach Bałtyku ; waga: 15g - 24g; kolor:  zielony z naklejkami holograficznymi .

12.00 zł

Dega Lars Hansen Seatrout Lure

przeciążony wobler do połowów troci i łososia w płytkich wodach morskich ; waga : 18g ; długość : ok. 7cm ; uzbrojenie : kotwiczka VMC nr.4 ; dostępne w 8 kolorach.

15.00 zł

Dega Lars Hansen SLASH

błystka Slash idealna do połowu belony i troci w przybrzeżnych wodach Bałtyku ; waga: 26g; kolor: czerwony ,niebieski i zielony z naklejkami holograficznymi .

od 15.00 zł

Hansen Flash

błystki imitujące Sandeele (dobijaki) zawsze były niezwykle popularne, to niezastąpione przynęty na trocie. Uzbrojone są w profesjonalne kotwice z cienkiego drutu w kolorze black nickel oraz 2 stronne kute kółka łącznikowe. Długość: 10,1 cm ; waga: 20g ; klikając tutaj zobaczysz prace przynęty flash

od 13.00 zł

Hansen Keel Tobis

Świetna błystka na trocie, łososie oraz belony. Perfekcyjna praca przypominająca tobiasza. Niezwykle trwałe malowanie. Kotwiczka zawieszona na podwójnym kółku łącznikowym w zdecydowany sposób podnosi skuteczność zacięcia. Błystki wykonane są z mosiądzu i stali nierdzewnej wyposażone w bardzo ostre kotwice z wysokowęglowej stali, odporne na słoną wodę. Każda błystka jest indywidualnie testowana pod względem poprawności pracy w wodzie. Długość: od 9 do 11 cm: Waga 16 - 22 g

od 13.50 zł

Hansen SD Fight 7.6cm

Przynęta typu spoon Fight SD zapracowała sobie na reputację prawdziwego niezbędnika w łowieniu morskich troci na brzegach północnej Europy. Klasyczna akcja tego wabika imituje zachowanie wielu gatunków przysmaków morskich drapieżników. Przynęty Fight SD wykonane są ze stali nierdzewnej 314. Uzbrojone są w niklowaną na czarno, wysokiej jakości kotwicę i kuty, podwójny pierścień łącznikowy. Wspaniała i uniwersalna przynęta.

od 16.00 zł

Hansen SD HotShot trociowe przynęty przelotowe

Przynęty przelotowe Hotshot SD to jedno z naszych ostatnich uzupełnień oferty wabików trociowych. Model Hotshot został zaprojektowany do łowienia na dużym dystansie, a jago spora powierzchnia sprawa, że pracuje on bardzo szeroko, zarówno przy wolnym, jak i szybkim prowadzeniu. W czasie zatrzymania przynęta obraca się o pełne 360 stopni, co jest sygnałem do ataku dla niemal każdej morskiej troci. Hotshot wykonany jest ze stopu cynku, uzbrojony w wysokiej klasy, super ostrą kotwicę i dwa miękkie, błyszczące koraliki. Jest to model zaprojektowany przez Kenta Andersena.

od 18.50 zł

Hansen SD Lotus 9.8cm

Lotus SD to wspaniała imitacja dobijaka i nereidy. Model ten jest bardzo lotny, charakteryzuje się żywą akcją z unikalnym trzęsieniem i wibracją, połączonymi z pełnym obrotem o 360 stopni w czasie zatrzymania - przez co jest ona równie skuteczna przez cały rok. Lotus SD jest wykonany z wysokiej klasy mosiądzu, uzbrojony w niklowane na czarno, wysokiej jakości kotwice i kute, podwójne pierścienie łącznikowe. Jest to model zaprojektowany przez Kenta Andersena.

od 22.00 zł

Hansen SD Pilgrim

Pilgrim SD to przynęta o klasycznym kształcie. Model te udowodnił swoją skuteczność w łowieniu troci i łososi w rzekach i wodach stojących, ale także nadaje się do użycia w słonej wodzie. Pilgrim jest wykonany przez wycinanie na prasie z mosiądzu, przez co charakteryzuje się wzorem łusek z jednej strony, oraz malowaniem w sprawdzonej kolorystyce. Model ten wykonany jest ze stali nierdzewnej 314. Uzbrojony jest w niklowaną na czarno, wysokiej jakości kotwicę i kuty, podwójny pierścień łącznikowy.

od 13.30 zł

Hansen SD Stripper

Przynęta typu spoon Stripper SD to unikalny model - charakteryzujący się niesamowitą skutecznością! Wraz z wersją SD Kent Andersen zwęził akcję przynęty, by pracowała ona jeszcze skuteczniej. Bardzo żywa akcja i unikalne trzęsienie się i wibrowanie, połączone z pełnym obrotem o 360 stopni w czasie zatrzymania, nie pozwoli przejść obok niej obojętnie żadnemu drapieżnikowi! Odwróć kierunek mocowania przynęty, a uzyskasz wspaniały wabik rzutowy do łowienia w rzekach! Stripper to kultowy model i pierwszy wybór dla wielu doświadczonych wędkarzy w północnej Europie. 50mm mikro wersja sprawdzi się w metodzie Bombarda do łowienia pstrągów ze spławikiem w jeziorach. Przynęta Stripper SD jest uzbrojona w wysokiej klasy , super ostrą kotwicę, mocowaną na podwójnym, kutym pierścieniu łącznikowym. Wykonany jest ze stali nierdzewnej 314. Jest to model zaprojektowany przez Kenta Andersena.

od 14.50 zł

Hansen Silver Arrow

Smukła i elegancka imitacja sandeela. Ten typ przynęty cieszy się ogromną popularnością wśród wędkarzy skandynawskich , lecz nigdy nie była ona produkowana masowo w doskonałej jakości - aż do teraz. Przynęta ta charakteryzuje się hipnotyczną, naturalną akcją, a dzięki wydłużonemu kształtowi i jednostronnemu pogrubieniu pozwala na dalekie rzuty, by móc sięgnąć bo naprawdę duże okazy troci.Dostępna w wielkości : 9,5cm i 11cm oraz wadze odpowiednio : 18g i 24g w 5 różnych kolorystykach.

od 14.00 zł

Jaxon błystka HR Slim TX

HR SLIM TX Długie, wąskie błystki wahadłowe. Zalecamy prowadzenie skokami. Błystka o uniwersalnym zastosowaniu, w tym do łowienia belon i troci z morskiego brzegu.

od 6.00 zł

Jenzi Phantom F Fastcast

wahadłówka do dalekich rzutów ; polecana do połowu troci w pomorskich rzekach oraz przybrzeżnych wodach morskich ; dostępna w wagach : 15g , 20g i 30 g ; oraz trzech wariantach kolorystycznych ; wytłoczona łuska i doklejona sztuczna ikra dodatkowo wabią wędrowne drapieżniki.

11.50 zł

Jenzi Phantom F Stream Spoon 18g

błystka trociowa ; waga: 18 g;  występująca w trzech wariantach kolorystycznych ;

od 12.90 zł

Lawson/Silkekrogen włóczka na belonę

włóczka do zbrojenia przynęt stosowanych na belonę zastępująca kotwice ; dostępna w 8 kolorach ; opakowanie : 10 kompletów .

od 12.90 zł

O`Ki Titan Spoon

Kanadyjski producent akcesoriów trollingowych O’Ki Tackle wykorzystując swoje 37 lat doświadczenia w branży wędkarskiej wypuścił na rynek niezwykle przemyślaną serię błystek trollingowych, których skuteczność i trwałość przewyższa produkty oferowane do tej pory; długość: 9,5 - 14cm

od 53.00 zł

Quantum wahadłówka Magic Trout Gambler

mała wahadłówka na pstrąga , klenia lub okonia ; długość : 3 cm ; waga : 5,1g ; uzbrojona w 2 kotwiczki ; dostępna w różnych zestawach kolorystycznych ; opakowanie : 2 szt.

od 18.00 zł

Rhino Błystki Trollingowe

duże błystki wachadłowe do trollingu morskiego ; długość: 11,5 - 15 cm

od 26.00 zł

Rhino Xtra Slim Sandeel

nowa błystka trollingowa Rhino do połowu łososia ; przypominająca kształtem tobiasza ; dostępna w długości 15cm oraz 3 kolorystykach : Black Devil , Sand Eel i Blue Silver ; waga 18g.

20.00 zł

Ron Thompson Salmon Spinner

Błyska łososiowo/trociowa idelna do szybkiego prowadzenia pod powierzchnią jak i wolniejszego prowadzenia przy dnie. Specjalnie zaprojektowana do dalekich rzutów. Wykonana z najwyższej jakości komponentów. Waga: 30-40g. Kolory zgodne ze zdjęciem

od 12.00 zł

Salmo Wave tonący

Przynęta, która powstała z myślą o łowieniu drapieżników żerujących płytko pod powierzchnią wody, a jednocześnie w dużej odległości od łowiącego. Morskie trocie, bassy a także nasze śródlądowe bolenie stanowiły inspirację dla konstruktorów Salmo. Idealnie dopracowane proporcje wyważenia i masy pozwalają rzucać tą przynętą na odległości nieosiągalne dla innych podobnych produktów.

od 25.00 zł


< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >