Login: Hasło:

< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >

 
Produkt / Opis
Cena

Blue Fox Moresilda

znakomita błystka na trocie i łososie ; występujące w morzu jak i rzekach ; produkowana od 1955 r w Norwegii ; dostępne wielkości 18g ,22g i 32g ; w 5 wariantach kolorystycznych; uzbrojona w kotwice VMC.

od 19.00 zł

Cormoran Cora Z Buster Seatrout

długość: 7,5 cm; waga 24 g ; cena za 6 korpusów  i 3 systemy zbrojenia ; dostarczone w wygodnym pudełku ; dostepne w dwóch odmianach  kolorystycznych A i B.

65.00 zł

Cormoran SeaCor SCALS

przeciążony wobler do połowów troci  w  wodach morskich ; waga : 22g ; długość : ok. 8cm ;

od 17.50 zł

DAM Effzett G2 Mefo

Effzett G2 Mefo seria skierowana do łowców troci i łososi w słonych wodach. Dzięki technice MLC uzyskano unikalny kształt przynęty umożliwiający niesamowicie dalekie rzuty i specyficzna kołyszącą akcję. Poprzez restrykcyjną kontrolę procesu lakierowania i ręczne polerowanie wyglądają oszałamiająco.Dostępne w 10 kolorach i 2 wielkościach : 65mm oraz 80mm , odpowiednio o wadze : 20g i 28g.

od 17.50 zł

Dega Lars Hansen BRIGHT

błystka Bright idealna do połowu  troci w przybrzeżnych wodach Bałtyku ; waga: 15g - 24g; kolor:  zielony z naklejkami holograficznymi .

od 12.00 zł

Dega Lars Hansen Seatrout Lure

przeciążony wobler do połowów troci i łososia w płytkich wodach morskich ; waga : 18g ; długość : ok. 7cm ; uzbrojenie : kotwiczka VMC nr.4 ; dostępne w 8 kolorach.

od 15.00 zł

Dega Lars Hansen SLASH

błystka Slash idealna do połowu belony i troci w przybrzeżnych wodach Bałtyku ; waga: 26g; kolor: czerwony ,niebieski i zielony z naklejkami holograficznymi .

od 15.00 zł

Hansen Flash

błystki imitujące Sandeele (dobijaki) zawsze były niezwykle popularne, to niezastąpione przynęty na trocie. Uzbrojone są w profesjonalne kotwice z cienkiego drutu w kolorze black nickel oraz 2 stronne kute kółka łącznikowe. Długość: 10,1 cm ; waga: 20g ; klikając tutaj zobaczysz prace przynęty flash

od 13.00 zł

Hansen Keel Tobis

Świetna błystka na trocie, łososie oraz belony. Perfekcyjna praca przypominająca tobiasza. Niezwykle trwałe malowanie. Kotwiczka zawieszona na podwójnym kółku łącznikowym w zdecydowany sposób podnosi skuteczność zacięcia. Błystki wykonane są z mosiądzu i stali nierdzewnej wyposażone w bardzo ostre kotwice z wysokowęglowej stali, odporne na słoną wodę. Każda błystka jest indywidualnie testowana pod względem poprawności pracy w wodzie. Długość: od 9 do 11 cm: Waga 16 - 22 g

od 13.50 zł

Hansen Silver Arrow

Smukła i elegancka imitacja sandeela. Ten typ przynęty cieszy się ogromną popularnością wśród wędkarzy skandynawskich , lecz nigdy nie była ona produkowana masowo w doskonałej jakości - aż do teraz. Przynęta ta charakteryzuje się hipnotyczną, naturalną akcją, a dzięki wydłużonemu kształtowi i jednostronnemu pogrubieniu pozwala na dalekie rzuty, by móc sięgnąć bo naprawdę duże okazy troci.Dostępna w wielkości : 9,5cm i 11cm oraz wadze odpowiednio : 18g i 24g w 5 różnych kolorystykach.

od 14.00 zł

Jenzi Phantom F Fastcast

wahadłówka do dalekich rzutów ; polecana do połowu troci w pomorskich rzekach oraz przybrzeżnych wodach morskich ; dostępna w wagach : 15g , 20g i 30 g ; oraz trzech wariantach kolorystycznych ; wytłoczona łuska i doklejona sztuczna ikra dodatkowo wabią wędrowne drapieżniki.

od 11.50 zł

Jenzi Phantom F Stream Spoon 18g

błystka trociowa ; waga: 18 g;  występująca w trzech wariantach kolorystycznych ;

od 12.90 zł

Lawson włóczka na belonę

włóczka do zbrojenia przynęt stosowanych na belonę zastępująca kotwice ; dostępna w 8 kolorach ; opakowanie : 10 kompletów .

od 12.90 zł

O`Ki Titan Spoon

Kanadyjski producent akcesoriów trollingowych O’Ki Tackle wykorzystując swoje 37 lat doświadczenia w branży wędkarskiej wypuścił na rynek niezwykle przemyślaną serię błystek trollingowych, których skuteczność i trwałość przewyższa produkty oferowane do tej pory; długość: 9,5 - 14cm

od 53.00 zł

Quantum wahadłówka Magic Trout Gambler

mała wahadłówka na pstrąga , klenia lub okonia ; długość : 3 cm ; waga : 5,1g ; uzbrojona w 2 kotwiczki ; dostępna w różnych zestawach kolorystycznych ; opakowanie : 2 szt.

od 18.00 zł

Rhino Błystki Trollingowe

duże błystki wachadłowe do trollingu morskiego ; długość: 11,5 - 15 cm

od 19.00 zł

Rhino Xtra Slim Sandeel

nowa błystka trollingowa Rhino do połowu łososia ; przypominająca kształtem tobiasza ; dostępna w długości 15cm oraz 3 kolorystykach : Black Devil , Sand Eel i Blue Silver ; waga 18g.

od 20.00 zł

Ron Thompson Salmon Spinner

Błyska łososiowo/trociowa idelna do szybkiego prowadzenia pod powierzchnią jak i wolniejszego prowadzenia przy dnie. Specjalnie zaprojektowana do dalekich rzutów. Wykonana z najwyższej jakości komponentów. Waga: 30-40g. Kolory zgodne ze zdjęciem

od 12.00 zł

Salmo Wave tonący

Przynęta, która powstała z myślą o łowieniu drapieżników żerujących płytko pod powierzchnią wody, a jednocześnie w dużej odległości od łowiącego. Morskie trocie, bassy a także nasze śródlądowe bolenie stanowiły inspirację dla konstruktorów Salmo. Idealnie dopracowane proporcje wyważenia i masy pozwalają rzucać tą przynętą na odległości nieosiągalne dla innych podobnych produktów.

od 25.00 zł

Savage Gear 3D Horny Herring

Doskonała replika małego śledzia, imitująca szerokie spektrum gatunków drobnicy z wód słodkich i słonych. 3D Horny Herring pracuje niezwykle kusząco, ze wspaniałym lusterkowaniem w czasie podszarpywania i niesamowicie migocze w czasie zatrzymania.

od 32.00 zł

Savage Gear Psycho Sprat

Rezultatem naszych prac związanych z rozwojem przynęt na drapieżniki (w tym gatunki morskie) są wykonane z metalu jigi przecinające wodę podczas prowadzenia i wykonujące gwałtowne uniki na bok podczas opuszczania.  Waga: 28 - 60g

od 19.00 zł

Savage Gear Seeker

Rezultatem naszych prac związanych z rozwojem przynęt na drapieżniki (w tym gatunk morskie) są pilkery schodzące płytko, charakteryzujące się doskonałymi właściwościami rzutowymi i wspaniałą agresywną akcją. Unikalna przynęta będzie kręcić się powoli podczas przerw w prowadzeniu błyskając i przyciągając drapieżniki z dużych odległości zmuszając do agresywnych brań.  Rozmiar: 7,5 - 9cm ; waga: 16 - 23 g

od 17.00 zł

Savage Gear Seeker ISP

Przynęta Seeker jest zaprojektowana do uzyskiwania bardzo dalekich dystansów rzutów, nawet podczas wietrznych dni, a jednocześnie jej kształt pozwala jej na bardzo agresywną i silnie nęcącą pracę, wraz z niesamowitymi, pełnymi – 360° obrotami wokół swojej osi w czasie zatrzymania, które skutkują doskonałymi błyskami w wodzie ; dostepna 5  kolorach ;  długość : 102 mm ; waga : 28g .

od 20.00 zł

Solvkroken Buch Salomon

znakomita błystka na trocie i łososie , występujące na płyciznach morskich;  ; dostępna wielkość wagowa 18g  ; w 5 wariantach kolorystycznych; długość błystki : 5,6cm.

od 30.00 zł

Solvkroken Jerken

znakomita błystka na trocie i łososie , występujące na płyciznach morskich;  ; dostępna wielkość wagowa 17g  ; w 4 wariantach kolorystycznych; długość błystki : 6,0cm.

od 19.00 zł


< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >