Login: Hasło: lub Załóż konto

Sznury muchowe

-

Produkt / Opis Cena

Cormoran FlyCor WF-F

Pływająca linka „Weight Forward“. Kolor: żółty / Długość: 27m

59.00 zł

Daiwa Wilderness DT

sznur pływający  ; w wersji DT ; rozmiar 5 i 6  ; długość : 28 m ;  kolor : sznur biały : Made in UK.

od 109.00 zł

Ron Thompson Energizer Fly Line Backing Dacron

podkład w kolorze żółtym; doskonaly stosunek ceny do jakości; wytrzymałość: 20 lb ; długość: 50 m

18.00 zł

Ron Thompson Energizer Fly Line Backing Hollow Braid

pleciony podkład w kolorze białym; idealny do tworzenia własnych łączników; długość: 50 m; wytrzymałość 20 lb

31.00 zł

Ron Thompson Energizer Fly Line Floating

Klasa AFTM: 5, 6, 7, 8 ; kształt: WF; wersja: pływająca; długość: 100ft (30,5m); kolor: żółty

od 65.00 zł

Ron Thompson Energizer Fly Line Intermediate

Klasa AFTM: 5, 6, 7, 8 ; kształt: WF; wersja: neutralna ; długość: 100ft (30,5m); kolor: niebieski

od 63.00 zł

Ron Thompson Energizer Fly Line Sinking

Klasa AFTM: 5, 6, 7, 8 ; kształt: WF; wersja: tonąca ; długość: 100yds (30,5m); kolor: brązowy

od 65.00 zł

Ron Thompson Energizer Hollow Braided Leader Loops

Łącznik to łatwe w użyciu praktyczne i przedewszystkim niezawodne połączenie sznura muchowego z przyponem; pływające; kolor: clear; łączniki do linek pstrągowych S-trout ; w opakowaniu 5 łączników;

7.00 zł

Ron Thompson Energizer przypony koniczne

bezwęzłowe stożkowe przypony muchowe; doskonałe na suchą muchę, nimfę oraz mokrą muchę; doskonałej jakości materiał; długość; 9 ft ; wytrzymałośc: 2-8 lb ; średnica: 0,127 - 0,27 mm

od 7.00 zł

Scierra Aerial pływający sznur WF

"Scierra Aerial Float" to seria siedmiu pływających sznurów WF (# 3-9), w których rozkład masy pozwala na połączenie doskonałej prezentacji muchy z potencjałem do dalekich wyrzutów, w sposób który zadziwi Cię. W pełni trójkątny przekrój wzdłużny przedniego i tylnego stożkowania i pokrycie powierzchni z najwyższej półki, to część sukcesu. Osobiście uważamy, że głównym atutem tej serii jest nasz niezachwiany zapał do projektowania wspaniałych sznurów muchowych. Wszystkie wersje tego modelu są wyposażone w pętle na obu końcach. Jeżeli poszukujesz najwyższej klasy pływającego sznura WF, przeznaczonego do różnych metod jednoręcznego wędkarstwa muchowego, nie szukaj dalej! 

od 128.50 zł

Scierra Aerial pływający/intermediate sznur WF

Seria ta zawiera pięć różnych sznurów WF, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem krótszych głowic i nieco bardziej agresywnego profilu, niż ich "pływający" kuzyni. Nadal są wspaniale wyważone, niemiej wymagają mniejszej ilości wymachów przed wysłaniem muchy w zamierzone miejsce - nawet kiedy cel jest daleko od Ciebie. Głowica intermediate gwarantuje, że mucha "płynie" dokładnie pod lustrem wody. Wszystkie wersje posiadają pętle na obu końcach. 

od 128.50 zł

Scierra Ahead głowice dwuręczne

Niezwykle dobrze wyważone głowice przeznaczone do wszystkich rodzajów dwuręcznego wędkarstwa muchowego. Seria "Ahead" oferuje rozwiązania dla większości warunków, a głowice te są łatwe do kontrolowania. Rozkład masy zapewnia wolny obrót, a jednocześnie waga tylnego końca głowicy pozwala na właściwe naładowanie wędziska. Głowice są wyposażone w niewielkie, miękkie, a jednocześnie wytrzymałe pętle na obu końcach.

od 109.90 zł

Scierra Big Fly II sznur WF

Jak wskazuje nazwa tych sznurów WF, zostały one zostały one zaprojektowane do operowania naprawdę dużymi muchami w odpowiednich do tego celu lokalizacjach. Celem jaki nam przyświecał było zaprojektowanie sznura stożkiem (dzięki czemu operowanie dużymi muchami jest znacznie łatwiejsze), bez poświęcania pełnej kontroli nad wabikiem w czasie rzutów i samej prezentacji przynęty. To fantastyczne sznury, które dają znaczną przewagę, kiedy polujesz na spragnione krwi potwory. 

od 109.90 zł

Scierra Braided Salmon Loops

Łącznik to łatwe w użyciu praktyczne i przedewszystkim niezawodne połączenie sznura muchowego z przyponem; pływające; kolor: clear; łączniki do linek AFTM 8-11 ; w opakowaniu 3 łączniki;

9.00 zł

Scierra Braided Trout Loops

Łącznik to łatwe w użyciu praktyczne i przedewszystkim niezawodne połączenie sznura muchowego z przyponem ; przezroczyste łączniki do linek pstrągowych AFTM 2-9 ; w opakowaniu 3 łączniki;

8.00 zł

Scierra Brook II sznur WF z krótką głowicą

Seria pięciu pływających sznurów WF z krótką głowicą (# 2-6). Zaprojektowane z myślą o łowieniu w mniejszych rzekach (lub potokach) i wszelkich innych "ciasnych" miejscach. Głowice są krótsze, ale niespotykanie dokładnie wyważone, dzięki czemu zapewniają pełną kontrolę i delikatną jak piórko prezentację muchy. Niemniej, jeśli potrzebujesz dodatkowego metra, czy dwóch - Brook II da Ci tę możliwość. 

od 122.30 zł

Scierra Head First głowice jednoręczne

Najważniejszymi cechami wpływającymi na lotność głowic są: rozkład masy i płynne stożki. Wyważyliśmy te jednoręczne głowice dla uzyskania dłuższego czasu obrania się głowicy, dzięki czemu więcej podkładu wysnuwa się z kołowrotka przed właściwym wyrzutem muchy. Zapewnia to lepszą prezentację na każdej odległości, a kiedy jest to potrzebne, także dłuższy dystans rzutu - bez niebezpieczeństwa "upadków" muchy, gdy za głowicą znajduje się zbyt dużo podkładu. Głowice są wyposażone w niewielkie, miękkie, a jednocześnie wytrzymałe pętle na obu końcach.

od 100.90 zł

Scierra linki podkładowe

Linki podkładowe w otulinie - 2-kolorowe linki - łatwiejsze do zauważenia łączenie z głowicą ; Gładka powierzchnia dla zapewnienia najwyższej wydajności ; Zgrzewana pętla na przednim końcu ; Znaczniki wykonane laserowo. Kevlarowa linka podkładowa w otulinie - Łatwe do zauważenia łączenie z głowicą ; Gładka i twarda powierzchnia ; Pełne wyczucie muchy - brak rozciągliwości ; Zgrzewane pętle na obu końcach ; Znaczniki wykonane laserowo Okrągła żyłka podkładowa - 2-kolorowe żyłki - łatwiejsze do zauważenia łączenie z głowicą ; Okrągła, gładka powierzchnia ; Brak pamięci kształtu ; Brak pętli.

od 21.50 zł

Scierra podkład Dackron Backing

podkład pod sznur muchowy wykoanany z najlepszego Dacronu ; długość: 100-250 yds; wytrzymałość: 20-30lb; kolor: pomarańczowy

od 35.00 zł

Scierra przypony koniczne w otulinie

Zgrzewana pętla po stronie łącznia z linką ; 30cm odcinek z wysokiej jakości nylonu po stronie mocowania przyponu.

od 34.10 zł

Scierra przypony trout 9'

Przypony koniczne Scierra Trout są wykonane z mocnego kopolimeru. Wystarczy rzucić zestawem z takim przyponem by poczuć jak doskonale obraca się mucha i jak dobrze wyważony jest jej lot. Jednocześnie przypony są dostatecznie giętkie by zapewnić bardzo naturalną prezentację przynęty. Doskonałe do mokrej, suchej muchy i nimfy.

od 15.30 zł

Scierra Salmon Integrated II głowica dwuręczna z podkładem

Seria Integrated II to super połączenie najlepszych właściwości głowic i sznurów WF. Zastosowane tu głowice mają długość od 11 do 12 metrów i są stożkowane jak klasyczne skandynawskie głowice rzutowe, z nieco dłuższym tylnym odcinkiem tylnego stożka. Zalety sznura WF są reprezentowane przez bezpośrednie połącznie podkładu w otulinie z głowicą, oraz średnicę linki podkładowej, która jest dostatecznie gruba by zapewnić optymalną kontrolę w czasie wyrzutu, oraz operowania muchą w wodzie. Doskonały sznur do stosowania w stabilnych warunkach, kiedy wersja pływająca, lub pływająca/tonąca 1, są wszystkim czego potrzebujesz.

od 125.70 zł

Scierra żyłki nylonowe i Fluorocarbony

Oferta żyłek nylonowych i fluoro carbonów Scierra została zaprojektowana na podstawie idei optymalnej mieszanki wytrzymałości, widzialności i sztywności. Wytrzymałość na węźle dla fluoro carbonu i nylonu o tej samej średnicy jest inna. Pracowaliśmy bardzo ciężko by znaleźć optymalny balans pomiędzy średnicą a sztywnością.

od 13.20 zł