Login: Hasło: lub Załóż konto

Stojaki plażowe

-

Produkt / Opis Cena

Cormoran stojak plażowy

stojak na dwie wędki; aluminiowy; na trzech teleskopowych nóżkach; max. wysokość 180cm

253.00 zł

DAM SteelPower Black TriPod 180cm

Stabilne, aluminiowe, o profilach w kształcie V tripody plażowe. Dostępne w podstawowym modelu o wysokości 170 cm, czarnej wersji o wysokości 180 cm oraz najwyższej 180 cm z teleskopowymi nogami. Wszystkie części plastikowe świecące w ciemności. Sprytnie składane dla wygodnego transportu.Dostępna w wersji z nogami w całości oraz teleskopowymi - możliwość ustawienia konta na stromym brzegu .

od 169.00 zł

Imax stojak plażowy Surf - Lite Tripod 6`

stojak plażowy na 2 wędki ; wykonany z lekkiego aluminium; teleskowpowe nogi; bardzo stabilny oraz pewnie trzymający wędki; długość transportowa 183 cm

169.00 zł

Imax Tripod PackDown

Pod plażowy w rozmiarze 6', który po złożeniu ma połowę swojej długości, dla łatwego transportu. Konstrukcja pozwala także na zmianę kąta nachylenia wędzisk, poprzez zmniejszenie długości przednich nóg i wydłużenie tylnej, oraz na stabilne ustawienie poda na skałach - poprzez odpowiednie ustawienie długości każdej z nóg.

245.00 zł

Konger Rod Pod Surf nr 7

Stanowisko SURF charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wykonania, małym ciężarem i rozmiarem transportowym. Stojak godny polecenia wędkarzom ceniącym sobie profesjonalne i poręczne ułożenie wędzisk podczas połowu z plaży i nie tylko. Lekki, stabilny, wygodny w transporcie. Dołączony pokrowiec. Stanowisko wykonane jest z aluminium i plastiku. Długość korpusu i nóżek regulowana teleskopowo umożliwiają ustawienie stojaka nawet na nierównej powierzchni. Pozwala na ustawienie 2 wędek.

129.00 zł

Rumpol stojak plażowy na dwie wędki

stojak na dwie wedki stosowany głównie w połowach z plaży lub innych połowach gruntowych ; wykonany z aluminium ; nogi teleskopowe - 95 do 180 cm ; waga 1,25 kg ; zapakowany w pokrowiec transportowy.

95.00 zł

York podpórka plażowa na dwie wędki

podpórka aluminiowa na dwie wędki plażowe ; długość : 180cm ; regulowane teleskopowe nóżki ; wieszak do umocowania obciążnika stabilizującego ; długość transportowa : 106 cm ; waga : 1,250kg.

99.00 zł