Login: Hasło: lub Załóż konto

Przynęty sumowe

-

Produkt / Opis Cena

Black Cat Baby Cat Shad

Baby Cat Shad to wynalazek Black Cat, który perfekcyjnie imituje małego suma. Duże sumy mają skłonność do zjadania swoich małych towarzyszy i nawet przy testach te gumowe sumy z tylnym ostrzem miały na koncie niesamowite okazy zarówno podczas wędkowania wertykalnego, jak i zarzucania Najlepsza przynęta na cały rok, ponieważ sumy uwielbiają zjadać swe własne młode.Długość: 18cm; waga: 50g ; opakowanie: 1 uzbrojona + 1 zapas.

od 35.00 zł

Black Cat Battle Teaser

Battle Teaser to wyjątkowa przynęta, stosowana nie tylko przy łowieniu sumów z użyciem kwoka, ale również podczas wertykalnego jigowania. Dzwoniące szklane kulki i falujące gumowe frędzle wyzwalają nieprawdopodobną agresję sumów.

39.00 zł

Black Cat Hitman Twin Spoon

Najlepsza Błyska sumowa na sezon 2013-2014 nagrodzona na targach Efttex 2013 w kategorii "najlepsza przynęta metalowa" ; Specjalistyczna podwójna błyska wachadłowa z trzepocącym ogonem Hitman ; pod wodą powoduje niesamowicie silną fale akustyczną ; a trzepocący ogon nadaję jej troche pracy woblerowej ; uniwersalna przynęta spinningowa na sumy w każdym europejskim łowisku ; zaopatrzona w Japońskie kotwice Owner ; waga: 80g ; długość całkowita: 15cm

od 59.00 zł

Black Cat Silent Runner Spoon

Błystka sumowa o specjalnej konstrukcji, błystka zrobiona została tak aby nie wydawała żadnych metalicznych dzwieków od kotwic krętlików itp. przez to przyneta generuje czystą fale hydroakustyczna nie płosząc bardziej ostrożnych sumów; waga: 30-90g ; długość: ok 15 cm

od 29.00 zł

Black Cat zestaw Soft Lure

Doskonały przypon zawierający miękką przynętę i wertykalny system do wertykalnego łowienia na jeziorach i rzekach. Specjalny dodatek z miękkiej gumy daje niesamowitą akcję ogona i pozwala na holowanie przez przeszkody wzdłuż dna, bez splątania. Do niedawna przypon ten był sekretem sukcesu wśród wędkarzy wertykalnych. Teraz wprowadzamy go do serii, zmontowanego i gotowego do użycia.

19.00 zł

DAM MAD CAT Ratt-Lin Teaser Spinner

Seria sześciu unikatowych obrotówek sumowych z dźwięczącym korpusem oraz dodatkowymi zdobnikami. Bez wątpienia jest to bardzo skuteczna sumowa przynęta. Potrafi ściągnąć uwagę sumów z daleka, gdyż jej blaszka wytwarza silną fale akustyczną, a w bliższej odległości drażni sumy dźwiękiem wydawanym przez korpus. Ta przynęta waży 90 gram i będziecie nią w stanie zarzucić na duże odległości. Sprzedawana z ultra ostrą i mocną kotwicą. Zastrzegamy sobie prawo poinformowania, że nie jesteśmy odpowiedzialni za ataki serca, złamane wędki czy pękające linki dokonane przez sumy w furii.

od 59.00 zł

DAM MAD CAT Spoon Turbine

80-gramowa wahadłówka o ,,esowatym‘‘ kształcie. Na pierwszy rzut oka wygląda jak normalna wahadłówka. Posiada ona jednak specjalne otwory wzmacniające wibracje, co czyni ją prawdziwym killerem wśród sumowych przynęt. Wahadłówka wyposażona jest w ultra mocne kółka łącznikowe, krętlik oraz ostrą kotwicę w rozmiarze 3/0. Opracowana przez EFFZETT® - specjalnie dla MADCAT®. Dostępna w kolorze zielonym lub białym.

od 39.00 zł

DAM MADCAT Clonk Teaser

„Clonk Teaser“,sumowa przynęta, który faluje, przy ruchu w wodzie. Dostępny w rozmiarach 100 i 150 gram oraz różnych kombinacjach kolorystycznych. Gotowy do użycia od zaraz.Nieodzowny dodatek w połowach z kwokiem. Może by jednak używana oddzielnie, na przykład gdy namierzysz sumy echosondą i nie chcesz ich spłoszyć. Zdobywca nagrody Najlepszy Nowy Produkt EFFTEX 2014 w kategorii „Najlepsza Przynęta Metalowa“.Sam oceń jej skuteczność "KLIKNIJ"

od 49.00 zł

DAM MADCAT cykada E-Luzion Blade Lure

Królewskich rozmiarów cykada do dalekich rzutów i sumowego jigowania. Ponieważ posiada blaszkę na ogonie przynęta pracuje również podczas opadania. Dostępna w rozmiarze: 60g oraz dwóch kolorach: zielonym lub czarnym. Długość: 11,5cm.

od 35.00 zł

DAM MADCAT Inline Rattler

Najprawdopodobniej pierwsza przynęta zaprojektowana na europejskie sumy. Jej ekstremalnie wąska i szybka praca każe wręcz wąsatym drapieżnikom zamordować ją, gdy tylko przepływa obok. Dodatkowo przynęta ta jest niesamowicie głośna, także drapieżniki słyszą ją z dużych odległości. To naprawdę bardzo skuteczny wabik. W trakcie testów, kiedy inne przynęty zawodziły, ta jako jedyna prowokowała sumy do ataków. Nie ma znaczenia, czy spinningujecie nią, czy prowadzicie w trollingu. Jej długość to 13 cm i waży 90 g, jest uzbrojona w wyjątkow mocną i ostrą kotwicę 6X w rozmiarze 3/0. I ostatnia bardzo ciekawa rzecz, MADCAT® INLINE RATTLER jak sama nazwa wskazuje jest przynętą, gdzie linka biegnie wewnątrz przynęty. Zaletą takiego układu jest, iż sum wczepiony w kotwice nie może w trakcie szarpaniny użyć przynęty jako wypychacza, gdyż wabik luźno przemieszcza się na lince. Sumowi zwyczajnie trudniej jest się pozbyć przynęty po zacięciu.

od 42.00 zł