Login: Hasło: lub Załóż konto

Drop Shot

-

< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >


Produkt / Opis Cena

Cormoran Snake Fin Shad

Względnie sztywny materiał w połączeniu z masywnym ogonem V skutkuje wytwarzaniem przez Snake Fin Shad nęcących wibracji, które zachęcą do ataku nawet najbardziej leniwe drapieżniki. Ten wabik zasługuje na honorowe miejsce w Waszym pudełku. Długość: 14cm,opakowanie: 4szt.

od 15.90 zł

Cormoran zestaw gum Drop Shot Fry

3D - Drop Shot Fry imituje jedną z ulubionych, niewielkich ofiar okoni i sandaczy. Folia 3D odbija światło sprawiając, że Drop Shot Fry wygląda podczas ruchu pod wodą jeszcze naturalniej. Ilość: 4 sztuki w naturalnych barwach. Dostępne w długościach : 7,5cm oraz 10.0cm.

20.00 zł

Daiwa Hydro Hand guma Drop Shot

HYDRO HAND to niesamowita gumowa przynęta prosto z Japonii -małe frędzle żywo poruszają się już przy niewielkiej prędkości prowadzenia bądź w znikomym nurcie. Miękka mieszanka gumy pozwala drapieżnikom na łatwe połykanie przynęty. Doskonała przynęta do połowu okoni metodą drop shot lub przyponem carolina rig. Idealna na mocno obławiane wody -czegoś takiego drapieżniki jeszcze nie widziały.Dostepne w 5 kolorach ; długości : 6,5cm oraz 10cm ; opakowanie : 12 lub 10szt.

od 24.00 zł

Daiwa Prorex Mermaid Shad DF

Znany i lubiany DuckFin Shad teraz dostępny w wariancie Low-Action. Marmaid Shad nadaje się do jigowania przy dnie, obławiania średnich warstw wody oraz połowu wertykalnego z łodzi. Wielką zaletą Marmaid Shad jest możliwość dowolnego dopasowania się do indywidualnych potrzeb poprzez przycięcie wabika w okolicy ogona - pozostawiając go w oryginalnym stanie, już przy delikatnych podbiciach szczytówką zaczyna poruszać się bardzo nęcącymi falującymi ruchami. Poprzez przycinanie możemy uzyskać co najmniej trzy różne typy pracy - klasyczny V-Tail, Pintail lub Forktail (odcięcie tylko wewnętrznej membrany). Idealny do połowu sandaczy i okoni. Świetnie sprawdza się przy połowie metodą drop-shot. Długość: 7,5 - 15,0cm, opakowanie: 4 - 7szt.

od 34.00 zł

Daiwa Skinny Kick guma Drop Shot

Mała imitacja z mikro-ogonem w kształcie szufelki. Idealna do prezentacji na małej główce oraz do połowu metodą drop shot. Korpus wytwarza silne wibracje. Szczególnie w silnie obławianych wodach mogą okazać się kluczem do sukcesu.Dostępne w 7 kolorach ; opakowanie : 10szt.

14.50 zł

DAM Effzett Paddle Minnow

Guma Effzett Paddle Minnow jest specjalnie zaprojektowana do łowienia drop-shotem i wertykalnego jiggowania. Zarówno szybkie podciągnięcia jak i powolny ruch nadają ogonkowi łopatkowemu dość wyraźny ruch. Dzięki swoistemu zapachowi kalmara, przynęta jest czesto atakowana nawet w bezruchu.

od 17.90 zł

DAM Effzett V-Tail

Wspaniała przynęta do metody drop shot , vertical jigging i soft jerking.Pionowa praca ogona świetnie prowokuje wszystkie gatunki ryb drapieżnych. Opakowanie : 1szt

1.50 zł

Delalande Drop Shad

Zaletą łowienia metodą „drop-shot” jest możliwość głębokiego łowienia bardzo małymi przynętami lub łowienie ryb opornych na branie. Przynętę trzeba opuścić i podbijać małymi impulsami na miejscu lub powolnymi powrotami na różnych głębokościach. Drop Shad, został specjalnie zaprojektowany do tego rodzaju połowów i finezji jiggowania techniką rzutową. Jego 3 nacięcia na ogonie i bardzo drobny naturalny chwościk emitują nieodparte wibracje podczas każdorazowego podbicia . Dostępne w 2 długościach: 5cm oraz 7,5cm.

od 1.50 zł

Delalande Globulus 6cm

Ta mała przynęta wygląda jak Alevin lub Dragonfly. Ma kształt litery „V” i małe płetwy, które pozwalają mu sunąć, gdy powoli schodzi przez słup wody. Mały, drobny ogon Globulusa z łopatką generuje zaskakujące wibracje, ale pozostaje zrównoważony dzięki małym, stabilizującym płetwom. Wyłupiaste oczy nadają Globulusowi zwodniczo realistyczny wygląd.Zaprojektowany z myślą o łowieniu w opadzie lub Streetfishingu. Globulus może być montowany w systemach drop shot, lub finezyjnego jiggingu.Jest to przynęta, która będzie łapać ryby, gdy tylko spadnie do wody ; działa cuda! Opakowanie: 1szt.

od 2.90 zł

Delalande Lancon ZX

przynęta do metody Drop Shot ; wykonana z super miękkiej gumy ; do zbrojenia specjalnymi hakami offsetowymi; długość 7 cm ; dostępne w 11 kolorach.

od 1.00 zł

Delalande Scarabait

przynęta do metody Drop Shot ; wykonana z super miękkiej gumy ; do zbrojenia specjalnymi hakami lub główką mini ; długość 4,5 cm ; dostępne w 5 kolorach.

od 3.00 zł

Dragon Baby Roach

BABY ROACH – rybka z podwójnym ogonkiem, przypominająca niewielką płotkę, Dzięki specjalnemu nacięciu w części brzusznej przynęta idealnie nadaje się do bezzaczepowego zbrojenia hakami Mustad swimmbait; opakowanie: 2 szt. ; Wielkość 12,5 cm, waga: 9 g

od 5.80 zł

Dragon Bleak

BLEAK – imitacja uklejki, doskonała przynęta sandaczowo–okoniowa. Doskonała przynęta do drop shota oraz do zbrojenia klasyczną główką. Spłaszczony, podwójny ogon prowokuje drapieżniki przy najdelikatniejszym ruchu wędziskiem. Polecamy na lód. Dwie wielkości: 7,5 cm; waga: 3 g i długość: 8,5 cm waga: 4 g ; opakowanie: 2, 3 lub 4 szt.

od 3.60 zł

Dragon Dead Fish

DEAD FISH – guma imitująca bezwładną, chorą rybkę. Przy delikatnym ruchu wędziskiem uzyskamy pracę, której nie oprze się żaden drapieżnik. Wielkość 12,5 cm; waga: 12 g; opakowanie: 2 szt lub 1szt.

od 5.80 zł

Dragon Larva

LARVA – dość duża imitacja larwy z wyraźnymi pierścieniami. Dzięki spłaszczonemu od dołu korpu- WORM – bocznie spłaszczony robak, imitujący larwy organizmów wodnych. Klasyczna przynęta do metody drop shot uwielbiana przez okonie i sandacze. Wielkość 10 cm ; opakowanie 2 szt

od 4.60 zł

Dragon Real Fish

REAL FISH – perfekcyjna imitacja słonecznicy dostępna w kilku niesamowicie łownych kolorach. Szeroki, mocno spłaszczony ogon prowokuje drapieżniki zarówno przy metodzie drop shot, swimmbait oraz przy łowieniu z klasyczną główką jigową.

od 4.60 zł

Dragon Twin Tail

TWIN TAIL – klasyczna rybka dropshotowa. Mocno wydłużony, podwójny ogon prowokuje szczupaki, sandacze i okonie. Wielkość 12,5 cm; waga: 11 g; opakowanie: 2 szt.

od 8.00 zł

Dragon Worm

WORM – bocznie spłaszczony robak, imitujący larwy organizmów wodnych. Klasyczna przynęta do metody drop shot uwielbiana przez okonie i sandacze. Wielkość: 10 cm/4;  waga: 3 g ; opakowanie: 2 szt

od 4.80 zł

Jaxon Extreme Soft Drop Shot

przynęta do metody Drop Shot ; wykonana z super miękkiej gumy ; do zbrojenia specjalnymi hakami ; długość 8,5 cm ; dostepne w 6 kolorach ; opakowanie : 1 sztuka.

od 1.50 zł

Jenzi Drop Shot XPL Active Crawler

przynęta do metody Drop Shot ; wykonana z super miękkiej gumy ; do zbrojenia specjalnymi hakami ; długość 7,5 cm ; dostępnych 7 kolorów ; opakowanie : 1 szt

od 2.20 zł

Jenzi Drop Shot XPL Texas Wriglger

przynęta do metody Drop Shot ; wykonana z super miękkiej gumy ; do zbrojenia specjalnymi hakami ; długość 7,5 cm ; dostępne 4 kolory

od 2.20 zł

Jenzi Drop Shot XPL Willow Snaker

przynęta do metody Drop Shot ; wykonana z super miękkiej gumy ; do zbrojenia specjalnymi hakami ; długość 8,5 cm ; dostępnych 6 kolorów

od 2.20 zł

Magic Trout T-WORM V-TAIL

Dzięki swojej szybkiej pracy, te niezwykle miękkie przynęty Magic Trout tworzą nowe standardy i mogą sprostać niszczącemu działaniu czasu. Występują w najbardziej sprawdzonych kolorach i z niezwykle skutecznym aromacie serowym. Nowoczesne przynęty T-Worms wykonane są także z przyjaznego dla środowiska materiału i ulegają szybkiej biodegradacji w wodzie. Dostępna w 6 kolorach ; długość: 6,5cm ; waga: 1,5g ; opakowanie: 6szt.

od 18.00 zł

Manns jaskółka Q-Fish 13

Miękka przynęta z podwójnym ogonem ! Udoskonalona, jeszcze bardziej atrakcyjna i wierna oryginałowi Mann's Fine-Fish, który był pierwowzorem wielu obecnych na rynku przynęt „no-action”. Wyjątkowo smukły kształt ciała z płaskim tyłem generuje żywe wibracje podczas fazy tonięcia. A charakterystyczny rozwidlony ogon w kształcie litery U nie jest szeroko rozwarty ani nie zwęża się w kierunku zewnętrznym, lecz zachowuje swój kształt i grubość ogona. Celem jest stworzenie momentu bezwładności, który imituje zranioną ofiarę. Praktyczna wskazówka: łowienie wertykalne, jigowanie, drop shot, przypony Texas i Carolina dostępne w jednym atrakcyjnym wzorze: Q-Fish 13 (13 cm).

od 2.90 zł

Manns Split Tail Jaskółka

Klasyczny model tzw. jaskółki Mann’s to uniwersalna przynęta sprawdzająca się na wszelkiego typu łowiskach. Jest zabójczo skuteczna przy zbrojeniu główką, przy drop shot oraz w verticalu. Na klasycznej główce jigowej rewelacyjnie prowokuje pstrągi. Podczas łowienia okoni możemy ją zbroić w dowolny sposób. Większy model to z kolei nieoceniony kiler na sandacze oraz szczupaki.

od 3.20 zł


< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >