Login: Hasło: lub Załóż konto

Neutralne

-

Produkt / Opis Cena

Quantum Minnow Gipsy FD SU 108mm

Nowy wobler Minnow Wobbler od Quantum. Minnow Gipsy dostępny jest w trzech rozmiarach, każdy na trzy różne głębokości, co daje duży zakres wykorzystania w nowoczesnych technikach wędkowania. Od łowienia orf na bardzo lekkim sprzęcie w strumykach do głębokiego trollowania sandacza, ta seria obsłuży wszystko. Osiem atrakcyjnych wzorów zapewnia optymalną widoczność przynęty przy każdym kolorze wody, każdej pogodzie i o każdej porze dnia. W zestawie dwa niezwykle ostre haczyki z kotwiczką, a także dwa pojedyncze haczyki z dużym oczkiem, co daje wędkarzowi opcję zamiany na przypon z haczykiem pojedynczym. Wyposażony w kulki dla kierunkowej stabilności, ten wobler leci prosto i daleko, bez obrotów przy zarzucie. Minnow Gipsy to pływający wobler, dostępny na trzy różne głębokości. FD SU = Flat (płaski) Diver SUspending (zanurzany) D SU = Diver SUspending (zanurzany) DD SU = Deep (głeboki) Diver SUspending (zanurzany)

19.00 zł

Rapala X-Rap Deep

wobler neutralny ; długość 8-10 cm ; waga 8 i 13 g ; długi ster ; zintegrowany system dalekich rzutów

Gatunek: Szczupak, Okoń, Sandacz, Sum i inne ryby drapieżne
Technika:  Spinning , Troling
Głębokość pracy:  1,5 - 3,0m oraz 1,8 - 4,5m

od 35.00 zł

Rapala Deep Down Husky Jerk

rozmiar: 10-12cm; waga: 11-15g; neutralny(doskonale wyważony); schodzący od 2,1 d0 5,7m; posiada grzechotkę;

od 29.00 zł

Rapala Husky Jerk

rozmiar: 10-13cm; waga: 10-18g; neutralny(doskonale wyważony); schodzący od 1,2 d0 2,4m;posiada grzechotkę;

od 28.00 zł

Rapala Jointed Shad Rap

rozmiar: 4 - 7 cm; waga: 5 - 13g; neutralny; schodzący od 1,2 - 1,8m do 2,1 - 4,5 m uzbrojony w dwie kotwice o róznych rozmiarach 8,10 ; 6,7 i 4 posiada grzechotkę; dzielony

od 27.00 zł

Rapala Max Rap Fat Minnow

długość: 9cm; waga: 13g; neutralny; głębokość pracy 2,4 - 3,0m uzbrojony w dwie kotwice o róznych rozmiarach 8, wewnętrzny mechanizm rzutowy; Nietonący - wolno wynurzający.

od 43.00 zł

Rapala Shad Rap RS Rattlin SRRS 4 SB

rozmiar: 40mm; waga: 5g; neutralny - zawieszony w toni ; uzbrojony w dwie kotwice  nr 6 ; posiada grzechotkę;

18.00 zł

Rapala wobler SHALLOW SHAD RAP

rozmiar: 50mm; waga: 5g ; pływający- zawieszony w toni ; schodzący do 0,9m- 1,8m  ; uzbrojony w dwie kotwiczki nr 6 i 5 ;

19.00 zł

Rapala wobler X-RAP Jointed Shad

Kiedy wolne prowadzenie staje się kluczem do udanego brania, mądry wędkarz wybiera XJS. Charakteryzujący się najlepszymi właściwościami serii X-Rap®, X-Rap® Jointed Shad zwodzi i przyciąga drapieżniki. Ma neutralną wyporność, wolno wynurza się w czasie zwijania linki.

od 48.00 zł

Rapala wobler X-RAP Twitchin Minnow

Bezsterowiec polecany do podpowierzchniowego łowienia, zwłaszcza w miejscach bardzo płytkich, pośród podwodnej roślinności. Uzbrojony w dwa pojedyncze haki, które zmniejszają czepliwość o podwodne zaczepy, a ich duży łuk kolankowy świetnie zapina atakującą rybę. Idealny do dalekich rzutów. Prowadzony jednostajnym tempem, odchyla się delikatnie na boki. Wolno tonący, daje możliwość penetrowania różnych warstw wody

od 40.00 zł

Rapala wobler X-RAP Twitchin Mullet

Bezsterowiec polecany do podpowierzchniowego łowienia, zwłaszcza w miejscach bardzo płytkich, pośród podwodnej roślinności. Uzbrojony w dwa pojedyncze haki, które zmniejszają czepliwość o podwodne zaczepy, a ich duży łuk kolankowy świetnie zapina atakującą rybę. Idealny do dalekich rzutów. Prowadzony jednostajnym tempem, odchyla się delikatnie na boki. Wolno tonący, daje możliwość penetrowania różnych warstw wody.

od 39.00 zł

Rapala X-Rap

rozmiar: 60 - 100mm; waga: 4 - 13g; neutralny; schodzący od 0,9 - 1,5m do 1,2 - 1,8m; uzbrojony w dwie kotwice, tylna zaopatrzona w chwost

Gatunek: Szczupak, Łosoś, Pstrąg, Sandacz, Okoń
Technika: Spinning & Trolling
Głębokość pracy: 0,9 - 2,4 m

od 33.00 zł

Savage Gear 3D Hybrid Shrimp

Przynęta twarda z miekkimi odnóżami. Doskonała przynęta powierzchniowa, powstała na podstawie skanów trójwymiarowych krewetki. Przynęta płynie do przodu w opadzie i ucieka tyłem w czasie zwijania - dzięki temu porusza się bardzo realistycznie w czasie prowadzenia, wychodząc na powierzchnie rozbryzguje wodę. Nogi z materiału TPE poruszają sie całkowicie realistycznie w czasie opadu. Jej wysoka lotność jest wynikiem faktu, że w czasie rzutu nogi układają się wzdłuż korpusu, ograniczając opór powietrza. Kotwica jest ukryta między odnóżami, przyczepiona do magnesu w korpusie. Doskonała broń na wszystkie morskie drapieżniki gustujące w krewetkach łapanych przy lustrze wody. Długość: 10cm; Waga: 17g; Praca w opadzie i przy lustrze wody.

od 42.00 zł

Savage Gear 3D Prey

Przynęty 3D Prey powstały by idealnie imitować żywą przynętę wliczając w to perfekcyjne detale, kolorystykę i wspaniałą akcję - niezależnie od tego czy jesteś amatorem czy zawodniekiem, ten sprzęt zadziwi cię swoją skutecznością. Podczas testów nie oparł im się żaden: okoń, szczupak, boleń, łosoś i pstrąg. Rozmiar: 6,5 - 8,5 cm ; waga 7-10g

od 33.00 zł

Savage Gear 3D Twitch Minnow

Przynęta opracowana na podstawie skanowania 3D młodego śledzia. Doskonały mini jerk i mały wabik do twitchingu – doskonałe lusterkowanie z poziomym wyważeniem, neutralna pływalność przy zatrzymaniu. System dalekiego rzutu. Dostępna w 2 wielkościach: 6,6cm oraz 8cm.

od 29.00 zł

Nowość 2021 Savage Gear Gravity Twitch SR

Przynęta do twitchingu o bardzo wysokiej szczegółowości odwzorowania. Wypoziomowana wzdłużnie w czasie opadu, wspaniale przecina wodę podczas podrygiwania szczytówką i jerkowania. Dzięki zastosowaniu magnetycznego systemu dalekich wyrzutów z ślizgowym, żelaznym ciężarkiem wyrzuty tą przynętą są precyzyjne i z łatwością osiągają dalekie dystanse. Wobbler ten posiada wbudowaną cylindryczną grzechotkę, która emituje bardzo charakterystyczny dźwięk. Przy zwijaniu ze stałą prędkością przynęta porusza się w linii prostej nawet w najsilniejszym nurcie, cały czas chybocze się i kopie tylną częścią w bardzo prowokujący sposób. W ten sposób doskonale imituje mały żer, co spotęgowane jest przez jej niesamowite, foto-realistyczne porycie o niezwykle wysokiej szczegółowości, w konsekwencji motywuje to ryby drapieżne do ostrego ataku bez chwili zawahania. Przynęta zawisa na stałej głębokości przy pauzie w zwijaniu, to właśnie podczas zatrzymania najczęściej następuje atak. Wspaniały wabik na: okonia, szczupaka, pstrąga i bolenia.

od 30.00 zł

Shimano Exsence Blast Shad

Duży wobler z systemem AR-C  Exsence Blast Shad to duże turbulencje wodne, duży rezonans wodny, magnes na grube ryby szukające swych zdobyczy tuż pod powierzchnią wody. System AR-C pozwala operować przynętą w promieniu 60 metrów, dlatego jest idealną przynętą na płochliwe drapieżniki polujące na płytkich wodach. Duży Minnow (pływający) który bardzo agresywnie wiruje przy szybkim zwijaniu jednocześnie mocno lusterkuje bokami. Idealny do łowienia tuż pod powierzchnią wody • Wyposażony w system AR-C do dalszych i bardziej precyzyjnych rzutów • Pływający - głębokość pracy - 1,0 m.

od 85.00 zł