Login: Hasło: lub Załóż konto

Podbieraki - Wyczynowe

-

Produkt / Opis Cena

Browning kosz Commercial King Carp Scooper

Dobrej jakości mocne siatki z modnymi okraglymi oczkami. Różne rozmiary oczek na spodnich i bocznych panelach pozwalają na łatwe przesuwanie siatki po wodzie. Bardzo wyrazny kolor metaliczny. Wymiary: 40x28cm

57.00 zł

Browning kosz do podbieraka Black Magic Competition

 Owalny kosz podbieraka , wykonany z wysokiej jakości materiałów - siatki przyjaznej rybom. Gwint uniwersalny. Średnica 55 x 45 cm ; średnica oczka : 3 x 3 mm.

37.00 zł

Browning kosz do podbieraka Commercial King

nowa głowica Browninga przystosowana do połowów na zbiornikach komercyjnych gdzie występują większe osobniki stąd nowy kształt obręczy i mocowania siatki

52.00 zł

Browning kosz podbieraka Black Magic Compact

owalna głowica do podbieraka wyczynowego z znormalizowanym gwintem i wyprofilowaną obręczą dla łatwiejszego podebrania ; wymiary : 44/38cm ; oczko : 2mm; głębokość siatki: 24cm.

35.00 zł

Browning kosz podbieraka Black Magic, składany, trójkątny

Wysokiej jakości podbierak Black Magic, który składa się do poręcznych rozmiarów i jest łatwy do noszenia. Wymiary: 55 x 55cm , głębokość: 40cm ; oczko: 6 x 8mm.

55.00 zł

Browning kosz podbieraka CK Competition

Wyczynowe podbieraki o doskonałych rozmiarach. Dwie wersje z siatką o szerokich oczkach oraz wersja z drobną, nieczepiającą się do haczyka siatką przeznaczoną do łowienia zestawami włosowymi i na płytkiej wodzie. Lekkie, bardzo wytrzymałe z mocną głowicą i mosiężnym gwintem.

od 49.00 zł

Browning kosz podbieraka Gold Net

Wyróżniająca się złota obręcz z pływającymi rurkami z pianki EVA. Występuje w 3 wielkościach, w tym popularnej wersji XL na duże ryby. Mocna głowica i mosiężny gwint.

od 55.00 zł

Browning kosz podbieraka Hypercarp

Kosz podbieraka zaprojektowany z myślą o większych karpiach. Każdy element dobrany został pod kątem maksymalnej wytrzymałości. Ramę wykonano z solidnego metalu, co pozwala na bezpieczne unoszenie ryby. Duża siatka nie zatrzymuje wody, a jej kształt pomaga w utrzymywaniu ryby bez ruchu.

82.00 zł

Browning kosz podbieraka Silverlite Ghost

Bardzo lekkie kosze podbieraków przeznaczone do łowienia mniejszych ryb i łowienia szybkościowego. Ich waga sprawia, że dużo łatwiej jest nimi operować na długich sztycach w porównaniu z tradycyjnym koszami podbieraków. Wyposażone w charakterystyczną siatkę Ghost, która w mniejszym stopniu płoszy ryby podczas podbierania.

30.00 zł

Jaxon głowica do podbieraka 772

owalna głowica do podbieraka wyczynowego z znormalizowanym gwintem ; wymiary : 45/55cm ; oczko : 6mm

33.00 zł

Jaxon głowica do podbieraka 779

owalna głowica do podbieraka wyczynowego z znormalizowanym gwintem ; wymiary : 45/55cm ; oczko : 10mm

31.00 zł

Jaxon głowica do podbieraka PS‐LXG5040

głowica do podbieraka wyczynowego z pływakami - utrzymują kosz zawsze w gotowości ; wielkość kosza : 50 x 40 cm ; siatka żyłkowa ; oczko : 7mm ; uchwyt aluminiowy z gwintem mosiężnym.

45.00 zł

Magic Trout kosz podbieraka UL

Gumowany podbierak przeznaczony do nowoczesnego bardzo lekkiego łowienia na jeziorach pstrągowych. Zdumiewa także jego niezwykła stabilność na jeziorach z dużymi rybami.Kosz o wymiarach: 50 x 40cm ; głębokość : 25cm. Oczko z gumy: 15x30mm.

99.00 zł

Ron Thompson Spoon Net

Lekka głowica do podbieraka ; aluminiowa rama ; siatka przyjazna rybom ; gwint ze stali nierdzewnej ; 2 rozmiary: 45 x 55cm lub 55 x 65cm

od 28.00 zł

Shark podbierak wyczynowy okrągły 45cm 330cm

kosz o wymiarach 45 cm;  sztyca o długości 270 cm - jest teleskopowa;  aluminiowy zatrzask;  gwint- mocowanie ;  głębokość kosza 60 cm;  długość transportowa 80 cm.

62.00 zł