Login: Hasło: lub Załóż konto

Jerkbait

-

< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >


Produkt / Opis Cena

Cormoran Team Cormoran King Of Jerk Reloaded

King of Jerk Reloaded - nasz słynny King of Jerk został przeprojektowany zarówno pod kątem formy, jak i działania. Jego akcja jest teraz jeszcze bardziej dopracowana i harmonijna, a wszystkie kolory odnowione. Idealnymi obszarami zastosowania dla King of Jerk Reloaded są płytkie rejony i obszary ponad wodną roślinnością. Długość: 13,0cm; waga: 46,0g; wolno tonący

od 29.00 zł

Cormoran Team Cormoran ME-RA Perch

Naturalne zachowanie podczas prowadzenia i realistyczny wygląd ME-RA Perch sprawiają, że świetnie wyniki w połowie szczupaków i sandaczy osiąga także w silnie obławianych wodach. Sporadyczne, regularne szarpnięcia wędką zapewnią niezwykle atrakcyjne urozmaicenie akcji ME-RA Perch i z pewnością zwiększą ilość brań. Długość: 11cm ; waga: 24g

36.00 zł

DAM EFFZETT Jerkstar

Ultra-realistyczny wygląd  ; Grzechotka ; Wersja płytko pracująca ; Dwie ultra ostre kotwice FZ ;  Dostępne w 6 różnych kolorach ; Waga : 53g ; Wielkość : 140mm.

od 26.00 zł

DAM EFFZETT Hybrid Jerk

Naturalny kształt i szczegóły imitujące żywą przynętę połączone z ruchliwym ogonem dla zwiększenia atrakcyjności. Szeroka praca na boki,typowa dla najlepszych jerków w połączeniu z wyraźnym dźwiękiem oraz wolnotonącym charakterem tej przynęty czynią z niej niesamowicie łowny wabik.Dostępny w długości: 14cm i wadze: 55g. Zakres pracy: 0 -1,00m.

od 43.00 zł

Jaxon Atract Multi-Parts XMP-E

ATRACT MULTI-PARTS XMP-E Wieloelementowy ( 4 elem. ) wobler o wydłużonej sylwetce przypominającej ukleję. 3 płetwy – ogonowa, grzbietowa i brzuszna. Dostępny w  wielkości 11,5 cm i gtamaturze: 15g ; w 7 kolorach ; wobler tonący ; zakres pracy : 0,7 - 2,0m.

od 23.50 zł

Jaxon Atract Multi-Parts XMP-F

ATRACT MULTI-PARTS XMP-F  Wieloelementowy ( 8 elem. ) wobler o wydłużonej sylwetce przypominającej ryby pstrągowate. Dostępny w  wielkości 13 cm i gtamaturze: 25g ; w 7 kolorach ; wobler tonący ; zakres pracy : 0,3 - 1,5m.Wobler tonący.

od 22.00 zł

Jaxon Atract Multi-Parts XMP-I

ATRACT MULTI-PARTS XMP-I Wobler idealnie imitujący sylwetkę i sposób poruszania się niedużego szczupaka. W ofercie 2 rozmiary: 12,5 i 20 cm.Dostępny w 3 barwach kolorystycznych.

od 23.50 zł

Kamatsu Glider

Ten model jerka jest kojarzony przez wszystkich spinningistów. Posiada bardzo odporny na szczupacze zęby korpus oraz trwałe malowanie. Obie dostępne wielkości w opadzie świetnie lusterkują, wabiąc drapieżniki praktycznie w miejscu. Gama dostępnych kolorów zadowoli nawet najbardziej wybrednego spinningistę. Dostępne 4 kolory w wielkości 10cm.

od 24.00 zł

Kamatsu Slow Glider

Duże szczupaki często zajmują płytkie stanowiska, np. pomiędzy zatopionymi trzcinami, lub w wodorostach, gdzie głębokość od powierzchni do dywanu roślin wynosi mniej niż metr. Szybkotonący Glider nie dawał się tam dobrze poprowadzić. Wyciągnęliśmy wnioski, i przedstawiamy Wam model Slow Glider – doskonały do bardzo wolnego prowadzenia, stabilny i posiadający powtarzalność akcji. Szybkość tonięcia jest minimalna, umożliwiając zróżnicowane granie przynętą i skuteczne prowokowanie ryb.Dostępna wielkość: 70mm.

od 20.00 zł

Rapala Shadow RAP Shad

Ten podpowierzchniowy wobler swoim wyglądem i zachowaniem w wodzie do złudzenia przypomina rybkę z drobnicy, na którą polują drapieżniki. Przy równomiernej szybkości ściągania nie zmieniając zanurzenia kolebie się wyraziście na boki. Łatwo takiego woblerka wmieszać w ławicę prawdziwej drobnicy. Gdy zaprzestaniemy ściągania, zastyga na tej głębokości, na której go prowadziliśmy, a kiedy ściągamy krótkimi, gwałtownymi ruchami to podszarpywana przynęta, zaczyna błyskać bokami i natychmiast zwraca na siebie uwagę zaciekawionych drapieżników.

od 36.00 zł

Rapala Shadow RAP Shad Deep

Sprawdza się przy obławianiu miejsc na granicy płytkiej i głębokiej wody, w głębszych miejscach, wzdłuż głębokich uskoków, przy gwałtownych spadkach dna. Szybko nurkuje i świetnie nadaje się do myszkowania w odmętach głębokich miejscówek. Gdy przestaniemy zwijać linkę, bardzo powoli wypływa w pozycji poziomej ku górze, a jak wiemy ryby nie tylko atakują przynętę w opadzie, ale również przy podbijaniu jej do góry. Wyważony 5 stalowymi kulkami, które grzechocząc dodatkowo wabią drapieżniki. Jego agresywna akcja sprawdza się przy łowieniu ryb łososiowatych, szczupaków, okoni, sandaczy.

od 38.00 zł

Rapala Super Shadow RAP

Super Shadow Rap to wobler, którym firma Rapala otwiera nowy rozdział w swojej historii. Ma długość 16cm, wagę 77 g i jest przeznaczony do łowienia mocnym sprzętem na grube ryby. Już przy bardzo wolnym prowadzeniu świetnie lusterkuje na boki. Wobler ten posiada charakterystyczne cechy a dla przynęty typu dżerk (jerk).Dostępne w długości : 16cm ; wadze: 77g ; głębokość pracy: 1 - 1,4m ; uzbrojone w 2 kotwice nr 3.Zwycięzca tegorocznego Efttexa.

od 59.00 zł

Salmo Slider pływający

rozmiar: 50 - 100mm; waga: 6,5 - 36,0g; pływający;:  głębokość pracy spinning/trolling: od 0,5/0,5m do 1,0/1,0m

od 26.00 zł

Salmo Slider tonący

rozmiar: 50 - 100mm; waga: 8,5,0 - 46,0g; tonący; kotwica: od 2 x Nr 4 do 2 x Nr 1; zalecana żyłka/plecionka: od 0,16/0,10mm do 0,30/0,20mm; głębokość pracy spinning/trolling: od 0,5/0,5m do 2,0/1,0m

od 26.00 zł

Savage Gear 3D Hard Pike

Przynęta pływa z super realistyczną smukłą krzywizną S i obraca się na boki, podczas zatrzymania, wyzwalając ataki drapieżników. Ma wbudowaną grzechotkę w części ogonowej, która wydaje prowokujący dźwięk kliknięcia podczas podszarpywania. Mocne połączenia szpilkowe, wyjątkowo ostre i mocne kotwiczki ; wysokie odwzrowanie detali z fotograficzną dokładnością. Idealna do rzucania i trollingu w przypadku Big Pike i Musky. Wolne tonięcie w zakresie  prędkości od 1,4-3 Kts (pomnóż wartość Kts prędkości przez 1,852, aby uzyskać Km / h).Dostępne wielkości : 20 oraz 26cm - odpowiednio: 59g oraz 130g.

od 75.00 zł

Savage Gear 3D Hybrid Pike

Super realistyczna imitacja małego szczupaka , model tej przynęty wyposażono we wszystkie innowacje firmy Savage Gear dotyczące budowy przynęt na duże ryby takie jak - skan 3D , hybrydowa budowa, wymienne ogonki, system zbrojenia. Długość: 17-25cm, waga: 45-130g ; Rewolucja w łowieniu dużych szczupaków.

od 65.00 zł

Savage Gear 3D Roach Jerkster

Doskonała imitacja Płoci oparta na skanie 3d prawdziwej ryby. Płoć to najpospolitsza ryba występująca od pirenejów aż po syberie oznacza to że jest najlepszą przynęta w dowolnej wodzie niemal całej europy. Genialna praca "z boku na bok" silne wychylenia i odjazdy podczas jerkowania, oraz szeroka "ślizgowa" akcja podczas stałej prędkości prowadzenia. Wobler posiada unikatową komorę dzięki której można wpływać na jego właściwości. Dostępne w 6 różnych kolorach ; Waga: 37g, 66g; Wielkość : 11,5cm, 14,5cm

od 38.00 zł

Savage Gear 3D Roach Jerkster PHP

Niezwykle szczegółowe odwzorowanie płoci. Doskonała akcja z szerokimi odjazdami na boki przy jerkowaniu i twitchingu, wspaniałe ślizgi przy równym zwijaniu przynęty. Silne lusterkowanie, bardzo skutecznie wabi drapieżniki. Unikalne rozwiązanie z komorą na odważniki na górze przynęty, pozwala na zmianę szybkości tonięcia przynęty i dodaje grzechotkę. Rozwiązanie pozwala na zmianę pływalności od: bardzo wolno tonącej do średnio tonącej, oraz od całkowicie cichej do bardzo głośnej grzechotki. Przynęta dostarczona z super ostrymi i wytrzymałymi kotwicami Savage Gear.

26.50 zł

Savage Gear 4Play - Herring Swim & Jerk 9,5 cm

tonący Jerk dzielony na 4 sekcje świetna praca; długość: 9,5 cm ; masa: 9 g; Klikając tutaj zobaczysz pracę woblerów 4play

od 37.00 zł

Savage Gear 4Play - Herring Swim & Jerk 13 cm

tonący Jerk dzielony na 4 sekcje, świetna praca; długość: 13 cm ; masa: 21 g; Klikając tutaj zobaczysz pracę woblerów 4play

od 46.00 zł

Savage Gear 4Play - Herring Swim & Jerk 19 cm

tonący Jerk dzielony na 4 sekcje, świetna praca; długość: 19 cm ; masa: 52 g; Klikając tutaj zobaczysz pracę woblerów 4play

od 49.00 zł

Savage Gear 4Play - Herring Swim & Jerk 25 cm

tonący Jerk dzielony na 4 sekcje, świetna praca; długość: 25 cm ; masa: 107 g; Klikając tutaj zobaczysz pracę woblerów 4play

79.00 zł

Savage Gear 4PLAY V2 LIPLURE

Opracowany na podstawie skanowania 3D prawdziwego śledzia. Zaawansowana konstrukcja z tworzywa ABS porusza się z niezwykle nęcącą i prowokującą pracą! Wspaniała przynęta na wiele gatunków ryb drapieżnych!

od 44.00 zł

Savage Gear 4PLAY V2 SWIM & JERK

Opracowany na podstawie skanowania 3D prawdziwego śledzia. Zaawansowana konstrukcja z tworzywa ABS porusza się z niezwykle nęcącą i prowokującą pracą! Wspaniała przynęta na wiele gatunków ryb drapieżnych!

od 52.00 zł

Savage Gear Deviator Belly Up

tonący Jerk typu Slider ;  świetna praca; długość: 10-16 cm ; masa: 22-84 g; klikając tutaj zobaczysz pracę woblerów Deviator Belly Up

od 32.00 zł


< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >