Login: Hasło: lub Załóż konto

Ripper

-

< Poprzednie|   [1]  2  3  4  5  6  7  8   |Następne >


Produkt / Opis Cena

Berkley Flex Grass Pig

rewelacyjne kopytka Berkleya ; długości :10 cm ; ripperki do wszystkich metod spinningowania począwszy od tradycyjnego po vertikal ; dostępne w 6 kolorach.

od 2.50 zł

Berkley Flex Stoop Shad 12,5cm

Ripper Stoop 12,5cm najnowsza przynęta z serii Flex której celem w tej wielkości będą sandacze i szczupaki. Korpus o okrągłym profilu ze smukłą częścią ogonową, dzięki której bardzo naturalnie pływa w wodzie. Przynęta występuje w 8 wersjach kolorystycznych ze sporą ilością małego brokatu. Idealna przynęta na czyste wody i ostrożne ryby. Opakowanie: 1szt.

od 5.00 zł

Berkley Split Belly Bulk

nowy riper Berkleya z miekkiej gumy i wibrującym korpusem ; dostępne w 5 kolorach ; długość : 10 cm ; z naturalistycznym okiem ; opakowanie : 1 szt

3.00 zł

Blue Fox Rock Ripp 40mm op.

Przynęta typu ripper, około 40 mm długości, szeroka gama kolorystyczna. Opakowanie: 2 szt.

od 1.80 zł

Blue Fox Rock Ripp 60mm op.

Przynęta typu ripper, około 60 mm długości, szeroka gama kolorystyczna. Opakowanie: 2 szt.

od 2.40 zł

Blue Fox Rock Ripp 80mm op.

Przynęta typu ripper, około 80 mm długości, szeroka gama kolorystyczna. Opakowanie: 2 szt.

od 2.80 zł

Blue Fox Rock Ripp 100mm op.

Przynęta typu ripper, około 100 mm długości, szeroka gama kolorystyczna. Opakowanie: 2 szt. WYPRZEDAŻ

od 2.20 zł

Blue Fox Speed Tail 35mm op.

Przynęta typu kopyto, około 35 mm długości, szeroka gama kolorystyczna. Opakowanie: 2 szt.

od 1.20 zł

Blue Fox Speed Tail 50mm op.

Przynęta typu kopyto, około 50 mm długości, szeroka gama kolorystyczna. Opakowanie: 2 szt.

od 1.60 zł

Blue Fox Speed Tail 70mm op.

Przynęta typu kopyto, około 70 mm długości. Opakowanie: 2 szt. WYPRZEDAŻ

od 1.80 zł

Cormoran Cora Z Turbotail riper

skuteczna przynęta sandaczowa ; dostępna w 7 kolorach ; długość przynęty : 8cm ; wykonana z miękkiej gumy ; agresywny trapezoidalny ogonek ; w ofercie modele perłowe i z brokatem.

od 2.90 zł

Cormoran Crazy Fin Shad

Idealnie dobrana mieszanka materiałowa w połączeniu z imitującym ukleję kształtem skutkuje niepowtarzalną akcją Crazy Fin Shad. Już przy najlżejszym pociągnięciu zaczyna nęcąco „zamiatać“ ogonem. W wersji 13cm i 16cm wykazuje dużą skuteczność nie tylko w połowie okoni i sandaczy, ale również szczupaków. Długość: 7,5 - 16,0cm; opakowanie: 3 - 5 szt.

od 14.50 zł

Cormoran Curly Goby Ripper 9cm

Perfekcyjna imitacja babki śniadogłowej. CORMORAN Goby powstają w procesie 3D Sculpting, dzięki czemu wyglądają ekstremalnie realistycznie. Dostępne w dwóch wielkościach i z dwoma rodzajami ogonów.

od 8.50 zł

Cormoran Goby Shad Ripper 8,5cm

rozmiar: 8,5 ; przynęty wykonane z miękkiej gumy; kolorystyka zgodnie ze zdjęciem; opakowanie: 3 szt.; dostępne w 6 kolorach z ogonem typu ripper.

od 9.90 zł

Cormoran Plowman Shad

Przede wszystkim akcja swimbaita decyduje o tym, czy drapieżnik zaatakuje, czy nie. Jeśli praca przynęty odpowiada ruchom prawdziwej ofiary, mamy całkiem duże szanse na sukces. Plowman Shad właśnie taką szansę stwarza. Porusza się równie atrakcyjnie podczas powolnego, jak i szybkiego prowadzenia.Dostępne 2 długości : 17cm - 75g oraz 23cm - 180g.

od 29.00 zł

Cormoran Ripper K-Don S11 Jumper

Jumper to kolejny nowo opracowany model w serii przynęt miękkich K-Don.Specjalna budowa korpusu z wyżłobieniem na środku nadaje wabikowi bardzo aktywną akcję również na lżejszych główkach jigowych oraz wyraźnie ułatwia drapieżnikom połknięcie ofiary, która łatwo "składa się" na pół.Dostępne w 5 kolorach w wielkości 7,5cm.Opakowanie : 4 szt.

od 12.50 zł

Cormoran Toddle Fin Shad

Wyposażony w mały, bardzo aktywnie poruszający się ogon. Skuteczny w połowie również mniej aktywnych okoni, sandaczy i szczupaków. Wszechstronny wabik sprawdzający się w wielu technikach. Wytwarza dobrze wyczuwalne wibracje. Mały, bardzo aktywny podczas prowadzenia ogon wytwarza niezwykle nęcące drgania o dużej częstotliwości. Długość: 12,5cm, opakowanie: 4szt.

od 19.50 zł

Daiwa Duckfin Liveshad

Natychmiast po otrzymaniu pierwszych prototypów wędkarze z naszego teamu testerów DAIWA wiedzieli, że nowe Duckfin Live Shad to wyjątkowe przynęty - już przy pierwszych krótkich próbach złowili mnóstwo okoni i szczupaków. Nagroda EFTTEX 2015 dla najlepszej gumowej przynęty na sezon 2016 tylko potwierdziłą tą opinię. Dostępna paleta rozmiarów od 10cm do 20cm pokrywa niemal pełny zakres standardowego połowu szczupaków, sandaczy i okoni. Wersje 20cm świetnie sprawdzają się także podczas połowu dorszy i czarniaków w Norwegii.Opakowanie : 3 lub 2 szt.

od 25.00 zł

Daiwa Duckfin Shad

Nowy DUCK-FIN SHAD z japońskiego programu zachwyca swoją akcją i jakością materiału. Nadaje się do połowu na główce jigowej, metodą drop shot, do podawania na przyponie Carolina-Rig oraz na haku offsetowym. Długość 6 -13cm; opakowanie: 1 szt

od 4.00 zł

Daiwa Duckfin Shad 20

Popularny i niezwykle łowny Duckfin teraz także w 20cm wersji XL - soczysty kąsek dla dużych szczupaków!Popularny i niezwykle łowny Duckfin teraz także w 20cm wersji XL - soczysty kąsek dla dużych szczupaków! Dostępny w 12 kolorach ; wielkość : 20cm ; opakowanie : 2 szt.

od 33.00 zł

Daiwa Prorex Classic Shad DF

Nowy PX Classic Shad już w trakcie pierwszych testów zrobił na wędkarzach z naszego teamu ogromne wrażenie - w krótkim czasie pozwolił wylądować niezliczoną ilość szczupaków i sandaczy. PX Classic Shad zachwyca wieloma detalami. Ogon DuckFin zapewnia silne wibracje przyczynia się do atrakcyjnej, kołyszącej pracy. Smukły korpus redukuje wagę przynęty i stabilizuje jej ruchy. Żeberka na końcu ułatwiają pochłanianie wabika drapieżnikom, a jednocześnie zapewniają dobre miejsce do zakrapiania aromatów, które w załamaniach znacznie dłużej utrzymują się pod wodą. Przynęta nadaje się tak do szybkiego, jak i wolnego prowadzenia - w obu przypadkach pracuje stabilnie i równie atrakcyjnie. Długość: 7,5 - 25,0cm, sprzedawane na sztuki.

od 2.90 zł

Daiwa Prorex Live Trout Swimbait DF

Podczas tworzenia tych przynęt staraliśmy się jak najlepiej odwzorować naturę. Już przy pierwszym spojrzeniu uderza podobieństwo do prawdziwego pstrąga. Zastosowanie druku 3D polegającego na nadrukowaniu obrazu prawdziwej ryby na korpus wabika umożliwia uzyskanie ekstremalnie realistycznych barw i efektu nieosiągalnego w żaden inny sposób. Prorex Live Trout Swimbait jest dzięki temu idealną przynętą na duże szczupaki, które wyspecjalizowały się w polowaniu na pstrągi. Live Trout sprawdza się przy szybkim i wolnym prowadzeniu, porusza się kolebiącymi ruchami - niezwykle podobnymi do żywego pstrąga. Oryginalny ogon DUCKFIN  Live Trout został wyróżniony na Efttex 2016 jako najlepszy nowy wabik z miękkiego silikonu na rok 2017!
Głębokość schodzenia: 18cm - ok. 2,00m, 25cm - ok. 3,50m

od 61.00 zł

DAM Effzett Greedy Shad

Prosta, a zarazem efektywna guma w wielkości 100mm, dzięki temu może być wykorzystywana w wielu metodach. Od dropshota po łowienie wertykalne. Gdy uzbroicie ją w lekką główkę, możecie ja prowadzić bardzo wolno, a ona będzie się poruszać na jednym i tym samym poziomie. Bardzo atrakcyjna dla okoni i sandaczy. Opakowanie: 1szt.

od 1.90 zł

DAM Effzett Kick-s Minnow Weedless Paddle Tail

Nowy Kick-S Minnow ma miękki a jednak mocny, ogon łopatkowy, który generuje sporo wibracji. Posiada lekko kolebiącą się akcję dostępną nawet przy delikatnym prowadzeniu czy opadzie. Z racji tego, że drapieżniki często kryją się wśród zawad ten model posiada system antyzaczepowy, dzięki któremu dotrzemy do miejsc, które wcześniej omijaliśmy szerokim rzutem! Opakowanie: 1 przynęta uzbrojona + zapasowa guma.

od 21.00 zł

DAM Effzett Longhorn

Effzet Longhorn został zaprojektowany specjalnie do połowu sandaczy i wyglądem przypomina niewielką rybkę. Smukły kształt i niewiarygodnie naturalna akcja wpływają na niesamowitą skuteczność tej przynęty. Razem z członkami naszego zespołu Effzet Predator Team wybraliśmy dziesięć najciekawszych kombinacji kolorów, gwarantujących doskonałe połowy przez cały sezon. Długość: 9cm - 13cm; opakowanie: 5 lub 6szt.

od 24.00 zł


< Poprzednie|   [1]  2  3  4  5  6  7  8   |Następne >