Login: Hasło: lub Załóż konto

Karpiowe, Szczupakowe

-

< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >


Produkt / Opis Cena

Cormoran pływak do podbieraka

Pływak do podbieraka; zakładany na rękojeść podbieraka; zapinany na rzep; wymiary: długość 21cm, średnica: 6cm

25.00 zł

Cormoran podbierak karpiowy Carp-Force CS

CARP FORCE CS skonstruowano zarówno do stosowania z brzegu, jak i z łodzi.Sztyca wykonana z High Power Carbon składa się z 2 części (98 cm + 84 cm), dając możliwość skrócenia do połowu z łodzi. Jako gryf służy antypoślizgowy Shrink Tube Rubber świetnie trzymający się również morkych dłoni.Główka z solidnego, odpornego na złamanie tworzywa sztucznego. Duże oczka ułatwiają podbieranie stawiając niewielki opór w wodzie. Głębokość siatki 90cm. Dostarczany w neutralnym zapachowo pokrowcu. 

249.00 zł

Cormoran podbierak UK CARP XL de Luxe

profesjonalny podbierak karpiowy, składany trójkątny kosz 100x100cm, mocna sztyca z włókna węglowego 180cm; siatka 100% Polyester, która bardzo szybko neutralizuje nieprzyjemny zapach

185.00 zł

Daiwa podbierak na łódź DBN1

Duży podbierak ze stałym koszem idealny do lądowania dużych ryb z łodzi. Teleskopowa solidna sztyca.Wymiary kosza : 60 x 70 cm ; długość całkowita : 205 cm ; długość transportowa : 75 cm ; średnica oczka : 8 mm ; siatka gumowana .

110.00 zł

DAM Effzett Foldable Big Fish Net

Składany podbierak EFFZETT® Foldable Big Fish Net jest perfekcyjnie przystosowany do wędkowania zarówno z brzegu jaki i z łodzi. Nie zajmuje wiele miejsca, jest łatwy w transporcie i gotowy do użycia w kilka sekund. Siatka podbieraka ma możliwość złożenia na pół za pomocą wygodnego zamka. Rękojeść wysuwa się i blokuje w dowolnej pozycji poprzez jej przekręcenie. Wystarczająco duża,aby pomieścić największe okazy! Siatka została pokryta gumą dzięki czemu wyeliminowaliśmy ryzyko wplątania się kotwic podczas odhaczania ryby.

125.00 zł

DAM Fighter Pro Carp Net

Wykonany z bardzo solidnych materiałów. Przy swojej mocnej konstrukcji jest bardzo lekki i niezwykle łatwo operuje się nim w wodzie. Posiada rękojeść o długości 180 cm oraz siatkę o rozpiętości 105 cm. Siatka jest wykonana w technologii bezwęzłowej i jest całkowicie bezpieczna dla ryb. Doskonały jako drugi podbierak w profesjonalnym zestawie karpiowym. Sprzedawany ze specjalną nylonową torba.

105.00 zł

DAM MAD D-Zent podbierak

MAD D-Zent: neutralny, skromny wygląd przypadnie do gustu z pewnością wielu karpiarzom. Wyposażony w obszerną ciemno czerwoną siatkę i dwuczęściową kompozytową sztycę łatwą w transporcie i idealną do wędkowania z łodzi. Długość : 180cm ; rama kosza : 90cm. 

279.00 zł

DAM MAD Greyline Nets podbierak karpiowy

Całkowicie nowa seria podbieraków karpiowych ze stabilną blokadą siatki oraz dwuczęściowym uchwytem. Najmniejsza wersja jest idealna do wędkowania z tzw. podchodu, a największa jest specjalnie zaprojektowana do podbierania największych okazów karpi. Dostępne w 2 wielkościach.

od 179.00 zł

DAM SteelPower podbierak Landingnet

Mocny, aluminiowy podbierak z głęboką, gumowaną siatką. Zaprojektowany do połowów labraksów doskonale sprawdzi się do wszelkich morskich ryb o umiarkowanej wielkości. Uchwyt przesuwny, zapewniający długość transportową 105 cm.Wymiary kosza: 50 x 55cm ; długość po rozłożeniu : 165cm ; głębokość siatki: 65cm ; średnica oczka: 10mm.

129.00 zł

Dragon podbierak łososiowy do trollingu

Najmocniejszy z mocnych. Podbierak przeznaczony do stosowania na łodziach trollingowych. Musi wytrzymać zarówno ciężar wielkiej ryby jak i napór wody, kiedy przy podbieraniu łososia łódź ciągle płynie z prędkością kilku kilometrów na godzinę. Siatka ma bardzo duże oczka, co ma na celu zmniejszanie oporów w wodzie.

219.00 zł

Jaxon podbierak Carp AK240M

profesjonalne podbieraki karpiowe; możliwość złożenia siatki podczas holu; mocna rączka z aluminium pokrytego tworzywem sztucznym; siatka nienamakająca

90.00 zł

Nowość 2019 Jaxon podbierak FLOATING NET MULTIPOWER

Podbierak z obszernym pływającym koszem. Wygodna w transporcie rączka chowana do środka podbieraka. Pływająca głowa pozwala na podbieranie ryby nawet jedna ręką i nie powoduje zmęczenia podczas kilkukrotnych prób wprowadzenia ryby do kosza.

106.00 zł

Jaxon podbierak karpiowy lux AK001

profesjonalny podbierak karpiowy ;uchwyt z mocnego włókna ; ramiona kosza z włókna szklanego ; mocowanie kosza wykonane ze stali nierdzewnej ; długość całkowita 240 cm ; ramię kosza 103cm ; siatka nienamakająca , oczko 12mm

128.00 zł

Jaxon podbierak karpiowy Strong

mocne podbieraki na karpia i duże drapieżniki; wzmocniona sztywna rama obreczy siatki; teleskopowy uchwyt z utwardzonego aluminium

od 51.00 zł

Jaxon podbierak Multipower AGX 185

Supermocny podbierak, każdy element - uchwyt, blok, rama i siatka - wykonane według specjalnych, podwyższonych standardów. Gumowana siatka o dużym przekroju oczek. długość: 1,85 m ; 1 elementowa sztyca; wymiary kosza: 55 x 70 cm

107.00 zł

Jaxon podbierak Spinning AGH

pobieraki z obszerną sztywną ramą; bardzo duża, sięgająca 30 mm średnica oczek siatki zapobiega uciążliwemu zaplątaniu kotwiczek, błystek i woblerów;dostępne długości 240 i 300cm.

od 73.00 zł

Jaxon Podbierak Spinning AGK gumowana siatka

pobieraki z obszerną sztywną ramą; bardzo duże oczka gumowanej siatki zapobiega uciążliwemu zaplątaniu kotwiczek, błystek i woblerów;dostępne długości 240 cm

79.00 zł

Jaxon podbierak spinning składany ABX/N

Kompaktowy podbierak, bardzo wygodny w transporcie. Teleskopowy uchwyt i składany kosz sprawiają, że zajmuje mało miejsca. Gumowana lub nylonowa siatka nie kaleczy ryb i nie nasiąka wodą, co zmniejsza jej wagę i ułatwia utrzymanie w czystości.Dostępny w długościach: 140cm - 240cm.

od 73.00 zł

Konger podbierak Bent Head gumowany

Specjalny podbierak z gumową siatką na szczupaki, ultra mocny. Siatka wykonana w całości z gumy jest elastyczna i rozciągliwa, dzięki czemu niezwykle pewnie trzyma złowioną rybę pomimo stosunkowo niewielkiej głębokości. Kolejną zaletą gumowej siatki jest to, iż znacznie mniej plączą się w niej zestawy.

85.00 zł

Nowość 2019 Konger podbierak Heavy Pike gumowany

Specjalny podbierak z gumową siatką na szczupaki, ultra mocny. Siatka wykonana w całości z gumy jest elastyczna i rozciągliwa, dzięki czemu niezwykle pewnie trzyma złowioną rybę pomimo stosunkowo niewielkiej głębokości. Kolejną zaletą gumowej siatki jest to, iż znacznie mniej plączą się w niej zestawy.

od 109.00 zł

Konger podbierak żyłkowy Strong

Podbieraki z obszerną sztywną ramą. Bardzo duża, sięgająca 30 mm średnica oczek siatki wykonana z żyłki zapobiega uciążliwemu zaplątaniu kotwiczek, błystek i woblerów;dostępne długości 220 i 260cm.

od 79.00 zł

Nowość 2019 Pro Logic Cruzade 42" podbierak 180cm-2sec Camo

• 2-składowa sztyca • Niska waga dzięki elementom z kompozytu węglowego • Przyjazna rybom siatka w kamuflażu w rozmiarze 42’ • Rozpórka z tworzywa ABS • Uchwyty z japońskiej pianki.

129.00 zł

ProLogic Firestarter Landing Net

Najwyższy stopień bezpieczeństwa dla ryb i wytrzymałości, uchwyt i ramiona wykonane z kompozytu zawierającego włókno węglowe. Wytrzymały uchwyt z kompozytu zwierającego włókno węglowe. Metalowy trójnik. Siatka przyjazna rybom Antypoślizgowy uchwyt o długości 180cm.

145.00 zł

ProLogic głowica podbieraka Cruzade 42" Landing Net Head Kit

Ramiona z siatką i głowica rozporowa ; Kompatybilna z każdą sztycą ; Wzmocniona głowica rozporowa z nylonu.

68.50 zł

ProLogic Net Float - pływak do podbieraka

Pokryty pianką pływak, w czasie podbierania ryby pozwala wędkarzowi uwolnić rękę trzymającą podbierak i zostawić go pływającego na powierzchni wody.  Pasek z rzepem do mocowania do uchwytu podbieraka. Przesuwany. Pasuje do podbieraków Prologic

28.00 zł


< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >