Login: Hasło: lub Załóż konto

Karpiowe, Szczupakowe

-

< Poprzednie|   [1]  2  3   |Następne >


Produkt / Opis Cena

Cormoran K-DON podbierak Super Strong

Niezbędny do pewnego podbierania z łodzi dużych szczupaków i sandaczy. Ultra mocny, z aluminiową główką, odpornym na odkształcenia koszem (ø12mm) i czarną eloksalowaną sztycą, która nie przekręca się przy składaniu i rozkładaniu. Szara, ogumowana siatka z oczkami 15x8mm, dno siatki z 6mm oczkami.Siatka: 100% poliester pokryty gumą.Dostępny w 2 wielkościach :  kosz 95 x 78cm oraz 80 x 70cm.Długość całkowita : 210cm i 240cm.

od 135.00 zł

Cormoran K-DON składany podbierak do łodzi

Duży podbierak na drapieżniki z praktyczną, składaną obręczą i czarną, eloksalowaną sztycą, która nie przekręca się przy składaniu i rozkładaniu. Szara, ogumowana siatka z oczkami 15x8mm, dno siatki z 6mm oczkami. Siatka: 100% poliester pokryty gumą. Długość całkowita : 250cm ; wymiary kosza po rozłożeniu : 80 x 70cm.

152.00 zł

Cormoran pływak do podbieraka

Pływak do podbieraka; zakładany na rękojeść podbieraka; zapinany na rzep; wymiary: długość 21cm, średnica: 6cm

25.00 zł

Cormoran podbierak karpiowy Carp-Force CS

CARP FORCE CS skonstruowano zarówno do stosowania z brzegu, jak i z łodzi.Sztyca wykonana z High Power Carbon składa się z 2 części (98 cm + 84 cm), dając możliwość skrócenia do połowu z łodzi. Jako gryf służy antypoślizgowy Shrink Tube Rubber świetnie trzymający się również morkych dłoni.Główka z solidnego, odpornego na złamanie tworzywa sztucznego. Duże oczka ułatwiają podbieranie stawiając niewielki opór w wodzie. Głębokość siatki 90cm. Dostarczany w neutralnym zapachowo pokrowcu. 

249.00 zł

Cormoran Podbierak na duże ryby model 6231

Mocny podbierak z aluminiową główką, sztywną, wytrzymałą obręczą i sztycą Gun Smoke nie okręcającą się przy składaniu i rozkładaniu. Do połowu z brzegu i z łodzi. Siatka: 100% poliester pokryty gumą ; sztyca 1 i 2 elementowa ; wymiary kosza 65x55cm - 75x70cm

99.00 zł

Cormoran podbierak teleskopowy na duże ryby 6232

Mocny podbierak do łodzi ze sztywnym i wytrzymałym trójnikiem. Znakomicie nadaje się również do podbierania dużych ryb z brzegu.Siatka: 100% poliester pokryty gumą. Długość całkowita : 240cm ; wielkość kosza : 65 x 55cm.

105.00 zł

Cormoran podbierak UK CARP XL de Luxe

profesjonalny podbierak karpiowy, składany trójkątny kosz 100x100cm, mocna sztyca z włókna węglowego 180cm; siatka 100% Polyester, która bardzo szybko neutralizuje nieprzyjemny zapach

185.00 zł

Daiwa podbierak Daiwa Aqua Dry Boat

Nowy podbierak Daiwa AquaDry Boat ma dwie fantastyczne cechy. Po pierwsze zastosowano impregnowaną siatkę nowej generacji, dzięki czemu w mniejszym stopniu absorbuje wodę oraz śluz. Po drugie dodatkowo zastosowano opatentowane rozwiazanie, w którym  krawędzi siatki jest umieszczona jest wewnątrz ukrytego kanału biegnącego dookoła ramy. To rozwiązanie ochrania siatkę przed kontaktem z szorstkimi powierzchniami i niewidocznymi przeszkodami.

149.00 zł

Daiwa podbierak kosz Mission Carp

Posiada zwarty, obrabiany mszynowo, mocny stalowy łącznik Spreader Block, nowe Mission Carp są idealne dla karpi, szczupaków i brzan. Ramiona wykonane są z kompozytu węgla szklanego i są zarówno elastyczne i mocne.W zestawie z pokrowcem . Dostępne 2 wielkości kosza.Sztyca do dokupienia oddzielnie.

od 179.00 zł

Daiwa podbierak na łódź DBN1

Duży podbierak ze stałym koszem idealny do lądowania dużych ryb z łodzi. Teleskopowa solidna sztyca.Wymiary kosza : 60 x 70 cm ; długość całkowita : 205 cm ; długość transportowa : 75 cm ; średnica oczka : 8 mm ; siatka gumowana .

110.00 zł

Daiwa podbierak Team Daiwa Boat Net

Nowy podbierak Team Daiwa Boat Net można zastosować w czasie wędkowania różnymi stylami wędkarskimi. Kosz podbieraka ma 65 cm szerokości, jego siatka została wykonana w technologii bezwęzłowej, długość całkowita 175 cm pozwala łatwo podebrać nawet dużego szczupaka lub łososia.

129.00 zł

Daiwa PROREX składany podbierak do łodzi

Wysokiej jakości, składany podbierak do łodzi. Wygodna długość transportowa. Sprawdza się w sytuacji, gdy nie zostaje na łodzi i często jest przenoszony. Aluminiowa, teleskopowa sztyca o zwiększonej grubości ścianki dla maksymalnej wytrzymałości. Na podbieraku wygrawerowana 70cm miarka. Głęboka siatka posiada specjalną, hydrofobową, silikonową powłokę, która nie wchłania zapachu i jest wyraźnie gładsza i lżejsza od zwykłych gumowych powłok. Dużo lepiej chroni ona powłokę śluzową ryby i zmniejsza ryzyko zaczepienia się w siatkę haka. Zakończenie gryfu ergonomicznym uchwytem z tworzywa EVA, przy uchwycie zabezpieczająca pętla na nadgarstek. Dostępny w dwóch rozmiarach: 70x60cm i 80x70cm

od 235.00 zł

DAM Effzett Foldable Big Fish Net

Składany podbierak EFFZETT® Foldable Big Fish Net jest perfekcyjnie przystosowany do wędkowania zarówno z brzegu jaki i z łodzi. Nie zajmuje wiele miejsca, jest łatwy w transporcie i gotowy do użycia w kilka sekund. Siatka podbieraka ma możliwość złożenia na pół za pomocą wygodnego zamka. Rękojeść wysuwa się i blokuje w dowolnej pozycji poprzez jej przekręcenie. Wystarczająco duża,aby pomieścić największe okazy! Siatka została pokryta gumą dzięki czemu wyeliminowaliśmy ryzyko wplątania się kotwic podczas odhaczania ryby.

125.00 zł

DAM Effzett podbierak Heavy Duty Boat/Pike Net

Gumowana siatka,teleskopowa rękojeść oraz mocna aluminiowa obręcz siatki czynią z tego podbieraka perfekcyjne narzędzie do polowania na duże drapieżniki. Swobodnie można jej używać z łodzi,brzegu,a nawet przy brodzeniu.

160.00 zł

DAM Fighter Pro Carp Net

Wykonany z bardzo solidnych materiałów. Przy swojej mocnej konstrukcji jest bardzo lekki i niezwykle łatwo operuje się nim w wodzie. Posiada rękojeść o długości 180 cm oraz siatkę o rozpiętości 105 cm. Siatka jest wykonana w technologii bezwęzłowej i jest całkowicie bezpieczna dla ryb. Doskonały jako drugi podbierak w profesjonalnym zestawie karpiowym. Sprzedawany ze specjalną nylonową torba.

105.00 zł

DAM MAD D-Zent podbierak

MAD D-Zent: neutralny, skromny wygląd przypadnie do gustu z pewnością wielu karpiarzom. Wyposażony w obszerną ciemno czerwoną siatkę i dwuczęściową kompozytową sztycę łatwą w transporcie i idealną do wędkowania z łodzi. Długość : 180cm ; rama kosza : 90cm. 

279.00 zł

Nowość 2019 DAM MAD Greyline Nets podbierak karpiowy

Całkowicie nowa seria podbieraków karpiowych ze stabilną blokadą siatki oraz dwuczęściowym uchwytem. Najmniejsza wersja jest idealna do wędkowania z tzw. podchodu, a największa jest specjalnie zaprojektowana do podbierania największych okazów karpi. Dostępne w 2 wielkościach.

od 179.00 zł

DAM podbierak Effzett Big Pike

Duży, ponadstandardowy podbierak z gumowaną siatką oraz solidną, aluminiową ramą. Przystosowany do podbierania największych sztuk.Wymiary kosza : 80 x 75cm ; głębokość siatki : 85cm ; średnica oczka : 1 x 1,5cm ; długość całkowita : 208cm ; długość transportowa : 125cm.

199.00 zł

DAM podbierak Effzett Boat składany kosz

Podbierak Effzett łączy w sobie wszystkie elementy jakich wymaga wędkarz łowący z łodzi. Posiada dwuelementową, teleskopową rękojeść oraz składaną na pół siatkę, nie zajmującą wiele przestrzeni. Siatka została pokryta gumą dzięki czemu wyeliminowaliśmy ryzyko wplątania się kotwic podczas odhaczania ryby.Długość : po rozłożeniu 240cm ; wymiary kosza : 65 x 55 cm ; średnica oczka : 2cm.

159.00 zł

DAM SteelPower podbierak Landingnet

Mocny, aluminiowy podbierak z głęboką, gumowaną siatką. Zaprojektowany do połowów labraksów doskonale sprawdzi się do wszelkich morskich ryb o umiarkowanej wielkości. Uchwyt przesuwny, zapewniający długość transportową 105 cm.Wymiary kosza: 50 x 55cm ; długość po rozłożeniu : 165cm ; głębokość siatki: 65cm ; średnica oczka: 10mm.

129.00 zł

Dragon podbierak łososiowy do trollingu

Najmocniejszy z mocnych. Podbierak przeznaczony do stosowania na łodziach trollingowych. Musi wytrzymać zarówno ciężar wielkiej ryby jak i napór wody, kiedy przy podbieraniu łososia łódź ciągle płynie z prędkością kilku kilometrów na godzinę. Siatka ma bardzo duże oczka, co ma na celu zmniejszanie oporów w wodzie.

219.00 zł

Jaxon podbierak Carp AK240M

profesjonalne podbieraki karpiowe; możliwość złożenia siatki podczas holu; mocna rączka z aluminium pokrytego tworzywem sztucznym; siatka nienamakająca

90.00 zł

Jaxon podbierak karpiowy lux AK001

profesjonalny podbierak karpiowy ;uchwyt z mocnego włókna ; ramiona kosza z włókna szklanego ; mocowanie kosza wykonane ze stali nierdzewnej ; długość całkowita 240 cm ; ramię kosza 103cm ; siatka nienamakająca , oczko 12mm

128.00 zł

Jaxon podbierak karpiowy Strong

mocne podbieraki na karpia i duże drapieżniki; wzmocniona sztywna rama obreczy siatki; teleskopowy uchwyt z utwardzonego aluminium

od 51.00 zł

Jaxon podbierak Multipower AGX 185

Supermocny podbierak, każdy element - uchwyt, blok, rama i siatka - wykonane według specjalnych, podwyższonych standardów. Gumowana siatka o dużym przekroju oczek. długość: 1,85 m ; 1 elementowa sztyca; wymiary kosza: 55 x 70 cm

107.00 zł


< Poprzednie|   [1]  2  3   |Następne >