Login: Hasło: lub Załóż konto

Akcesoria last meter, zestawy karpiowe

-

< Poprzednie|   [1]  2  3  4  5   |Następne >


Produkt / Opis Cena

Cormoran obciążnik plastyczny Tungsten Putty

PRO CARP Tungsten Putty świetnie trzyma się na przyponie. Idealnie nadaje się do zestawów z hoo-linkiem, do stosowania z żyłkami mono oraz plecionkami. Do wielokrotnego użytku.

27.00 zł

Cormoran Pro Carp przypon włosowy Coated Rig ST

Powlekane przypony świetnie sprawdzają się w zestawach pop up. Wystarczy zacisnąć kawałek wolframu na przyponie, między jego twardą, a miękką częścią, by pływająca kulka nęcąco unosiła się tuż nad dnem. W ten sposób wyróżni się spośród leżącej na dnie zanęty i z pewnością przyciągnie uwagę karpi. W przypadku zestawów z tonącymi przynętami dzięki miękkiemu odcinkowi nawet najbardziej ostrożne ryby nie wyczują oporu połykając przynętę. Wielkość krętlika pasuje do wszystkich popularnych klipsów i ciężarków Inline.

od 10.50 zł

Cormoran ProCarp przypon włosowy Boilie Rig

Zestaw karpiowy o bardzo szerokim zastosowaniu - nadaje się do podawania prawie każdej karpiowej przynęty. Dzięki zamocowanemu krętlikowi może być stosowany ołowiem Inline oraz z Safety Clip. Pływający przypon jest dla karpi niemal całkowicie niewidoczny pod wodą.

10.00 zł

Cormoran ProCarp przypon włosowy Classic Rig

Klasyczny zestaw z nowoczesnym łącznikiem. Coraz popularniejszy staje się krętlik z szybkozłączką Quick Change. Umożliwia błyskawiczną wymianę zestawu. Przypon i hak nadają się do połowu w prawie wszystkich typach wód i niemal wszystkimi rodzajami przynęt.

od 13.30 zł

Cormoran ProCarp przypon włosowy Classic Rig ST

Często bywa tak, iż najprostszy przypon jest kluczem do sukcesu. Nadaje się do podawania wszelkich typów przynęt od kulek po nasiona i pellet. Różnobarwny przypon jest niemal całkowicie niewidoczny na żwirowym podłożu. Wielkość krętlika pasuje do wszystkich popularnych klipsów i ciężarków Inline.

od 10.00 zł

Cormoran ProCarp przypon włosowy Combi Rig

Combi Rig łączy odpowiednią sztywność przy zarzucaniu z naturalnym zachowaniem przynęty. Fluorocarbon redukuje ryzyko splątania zestawu przy wyrzucie i jest pod wodą niemal całkowicie niewidoczny. Miękki materiał przyponowy gwarantuje brak oporu przy wchłanianiu przynęty przez karpia. W połączeniu z Pro Carp Tungsten-Putty otrzymujemy znakomity zestaw Pop-Up.

od 10.00 zł

Cormoran ProCarp przypon włosowy Cover Rig ST

Jak nazwa wskazuje przypon przeznaczony jest głównie do połowu nad nierównym podłożem. Niesamowicie wytrzymały na ścieranie, dzięki czemu świetnie sprawdza się w wodach pełnych małż. Mocno zagięty do środka hak gwarantuje efektywność zacinania. Wielkość krętlika pasuje do wszystkich popularnych klipsów i ciężarków Inline.

od 10.00 zł

Cormoran ProCarp przypon włosowy High Abrasion Rig

Gdy w łowisku występuje dużo małży, zatopionych krzaków, gałęzi i innych zawad High Abrasion Rig jest dokładnie tym, czego potrzebujemy. Jego niezwykła wytrzymałość bardzo przydaje się w trudnych sytuacjach. Idealny również do połowu w wodach płynących.

od 10.00 zł

Cormoran ProCarp przypon włosowy Line Aligner Rig

Line Aligner gwarantuje wysoką skuteczność zacięć. Dzięki zagiętej rurce termokurczliwej karpiowi jest niezwykle trudno wypluć przynętę. Na tym zestawie podawać możemy kulki tonące i pływające, pellet i inne podobnych rozmiarów przynęty.

od 10.00 zł

Cormoran ProCarp przypon włosowy Pop-Up Boilie Rig

Pop-Up Rig jest idealny do połowu z pływającymi kulkami. Długi trzonek haka T2 gwarantuje naturalne poruszanie się przynęty pod wodą. Poprzez założenie PRO CARP Tungsten-Putty możemy łatwo regulować wysokość, na jakiej kulka będzie unosić się nad podłożem.

od 11.00 zł

Cormoran ProCarp przypon włosowy Stiff Rig

W płytkich, klarownych wodach przypon fluorocarbonowy nadaje się idealnie do polowania na płochliwe ryby. Praktycznie nie rzuca cienia na dno idealnie dopasowując się do świetlnego spektrum pod wodą. Przypon z fluorocarbonu dodatkowo redukuje plątanie się zestawu przy wyrzucie.

od 10.00 zł

Cormoran ProCarp Rig Ring Stops

Niezastąpiona pomoc przy samodzielnym montażu D-Ringów. Kolor: dark green

7.00 zł

Cormoran ProCarp Tungsten Rig Weights

Ciężarki Pro Carp Rig Weights idealne do obciążania żyłki głównej oraz przyponu. Rozmiar: S ; 15 szt w komplecie

15.00 zł

Cormoran ProCarp zestaw antysplątaniowy

Kolorystycznie idealnie skomponowany zestaw antysplątaniowy, gotowy do łowienia. Wystarczy dołożyć przypon włosowy i kompletny zestaw gotowy. Długość: 60cm; opakowanie: 2 sztuki.

od 13.80 zł

Cormoran ProCarp zestaw karpiowy

Komplet akcesoriów do montażu karpiowych zestawów - różne perełki i safety clips umożliwiają    dopasowanie poszczególnych elementów wg indywidualnych potrzeb. Sprzedawane w praktycznym pudełku.

28.00 zł

Cormoran ProCarp zestaw Leadcore Rig

Przypony z Leadcore szybko układają się na dnie, wykluczając możliwość zetknięcia się poszukującego pożywienia karpia z żyłką główną.Długość: 70cm; opakowanie: 2 sztuki.

od 19.30 zł

Cormoran Rig Aligner Sleeves

Pro Carp Rig Aligner Sleeves ułatwiają montaż przyponu Line Aligner. Wystarczy naciągnąć na trzonek haka. Idealny w połączeniu z hakami ProCarp T1-T6. 11-06320 - do haków rozmiaru 1-4 ; 11-06321 - do haków rozmiaru 6-8

od 9.50 zł

DAM MAD Aligner Rig gotowy przypon

Doskonale znana wersja przyponu zapewniająca doskonałą skuteczność i optymalną penetrację rybiego pyska przez haczyk, dzięki małej termokurczliwej rurce umieszczonej na trzonku haka.Dostępna wielkość haka : 1 - 6 ; długość przyponu : 18cm ; opakowanie : 2 szt.

od 12.00 zł

DAM MAD Anti-Blowout gotowy przypon

Przypon często wybierany przez MAD® carp team ze względu na dużą wszechstronność. Wykonany jest z materiału przyponowego MystiX i haczyka Gripper. Doskonały do połowu w często uczęszczanych wodach, gdzie karpie są niezwykle ostrożne i trudne do zacięcia. Cechą tego przyponu jest zastosowanie 2mm MAD
Rig Tube, co uniemożliwia rybie wyplucie kulki bez zacięcia się.

od 12.00 zł

DAM MAD Threaded Bait Rings

Zakładanie przynęt do Waszych zestawów chod, pool czy d-rig nigdy nie było prostsze! Wystarczy założyć przynętę na MAD® Threaded Bait Rings i to wszystko! Dostępne w wersji standardowej i wydłużonej (18 mm) - kolor: subtelna czerń, opakowanie: 15szt.

14.00 zł

Jaxon zestaw do przyponu karpiowego AC-345410

Zestaw karpiowy Pro Carp Anti Tangle Beads + Hook Snap Link. W opakowaniu 3 sztuki.

4.00 zł

Jaxon zestaw kapiowy Pro Carp uzbrojony Lead Core AC-359061

Zestaw karpiowy Pro Carp Lead Core Safety Rig; tonąca plecionka; 1 szt. w opakowaniu.

7.00 zł

Jaxon zestaw karpiowy AC-3561

zestaw miękich rurek antysplątaniowych z krętlikami do zestawów gruntowych

6.50 zł

Jaxon zestaw karpiowy Pro Carp AC-3464

Zestaw karpiowy Pro Carp Anti Tangle Lead Clip Flexible. 3 sztuki w opakowaniu.

3.50 zł

JENZI Diamond Rig hak z przyponem włosowym

długość: 25 cm;  wytrzymałość: 15 - 25 lbs ; wielkość haków: 4, 2, 1 , 1/0: 2 szt w opakkowaniu

od 9.50 zł


< Poprzednie|   [1]  2  3  4  5   |Następne >