Login: Hasło:
 
Produkt / Opis Cena

Black Cat kwok Catfish Shallow Water Clonk

Kwok Sumowy przeznaczony na spokojniejsze wody z głebokością do 6 metrów

79.00 zł

Black Cat kwok de luxe

Kwok wykonany z włókna weglowego. W komplecie z pokrowcem.

189.00 zł

Black Cat kwok Deep Water Clonk

Tradycyjny i bardzo skuteczny przyrząd do wabienia sumów. Produkt nowej serii Black Cat firmy Rhino przygotowanej specjalnie dla łowców sumów. Specjalny kwok przeznaczony na głębsze wody 5-20 m , generuje niezywkle silną falę cisnienia potrafiącą wywabić suma z najgłebszycj jam.

79.00 zł

Black Cat kwok S-Clonk

Stefan SeuB główny tester Black Cat niejednokrotnie własnie za pomocą tego kwoka zwabiał suma w pobliże swojej przynęty. Kwok przystosowany do wszystkich łowisk i głebokości. Model ten wywodzi się  z Bługarii gdzie Stefan Seub otrzymał bardzo podobny kwok z rąk starego wędkarza. Oferujemy dokładą replikę tego kwoka.

165.00 zł

Black Cat kwok Stefan Seuss Special

Stefan Seuß przedstawia kolejna absolutna perelke wsród kwoków na sumy w postaci tego specjalnego wzoru kwoka. Dzieki specjalnemu projektowi trzonu, nawet poczatkujacy wedkarze szybko beda w stanie opanowac kwok i wytworzyc nim idealne fale cisnieniowe pod woda, wabiace sumy.

169.00 zł

Black Cat Marker Buoy

marker do oznaczania łowiska ,; pompowana boja która jest łatwiejsza w transporcie niż klasyczne boje.

55.00 zł

Black Cat Mata

Ogromna mata do odhaczania sumów BLACK CAT wykonana z materiałów zabezpieczających rybę przed uszkodzeniem skóry o kamienisty brzeg czy inną twardą powierzchnie. Wymiary: 2m x 3m

145.00 zł

Cormoran pudełko Big Cat Tackle Box 1106

Stworzone z myślą o łowcach sumów, którzy lubią mieć porządek w swoich akcesoriach. Z jedną dużą komorą i 6 regulowanymi przy pomocy 12 wyciąganych ścianek przegrodami.BIG CAT System Tackle Box dostarczane jest z 2 mniejszymi pudełkami -jednym z 4 i jednym z 6 przegrodami. Solidnie wykonane i niezwykle praktyczne.Wymiary : 37 x 30 x 6 cm.

70.00 zł

DAM MAD CAT Klong - kwok

Czarny, wysokiej jakości kwok z ergonomiczną rękojeścią. Doskonałe wabiące właściwości w ręku wprawnego wędkarza!

69.00 zł

DAM MAD CAT kwok Deep Water

Kwok z dużym i płaskim łbem, idealny do tworzenia bardzo głośnych odgłosów. Fala emisyjna jaką ten kwok emituje potrafi dotrzeć nawet do najgłębszych warstw wody. W pełni ręcznie rzeźbione z jednego kawałka drewna.

99.00 zł

DAM MAD CAT kwok Deluxe

Z racji specjalnego kształtu głowicy tego kwoka, jest to zapewne najłatwiejszy w użyciu kwok dostępny na rynku. Nawet najmniej doświadczeni w używaniu kwoka z pomocą tego modelu z łatwościa uzyskają odpowiedni dźwięk. Ręcznie wykonane z jednego kawałka drewna, bez żadnych klejonych części, które mogłyby się rozpaść. Sprzedawany w luksusowym opakowaniu.

228.00 zł

DAM MAD CAT mata do odhaczania i fotografowania DLX

Mata ochronna (220 x 275 cm) dzięki której w bezpiecznych dla ryby warunkach zrobisz jej pamiątkowe zdjęcia. Wykonana z PVC na tyle grubego, by chronić suma przed żwirem czy drobnymi, ostrymi kamieniami. Mata posiada miarkę do długości 260 cm. Bardzo łatwo ją się czyści i przechowuje.

349.00 zł

DAM MAD CAT mata do odhaczania i fotografowania ECO

Duża (220 x 275 cm) mata ochronna do wykonywania zdjęć zdobyczy. Dzięki niej bezpiecznie ułożysz rybę, ponieważ mata zatrzymuje również wodę, która schładza i nawilża rybę. Miarka o długości 260 cm biegnie przez środek maty. Model ECO w wersji light.

229.00 zł

DAM MAD CAT Stretcher DLX

Idealne nosidło do suma. Zrobione z gumowanej siatki by chronic skóre ryby i pozwalać wodzie na swobodny odpływ, tak byście nie musieli jej niepotrzebnie dźwigać. Bardzo solidne dzięki dwóm dwuczęściowym uchwytom z włókna szklanego. Dodatkowo posiada cztery uchwyty i linkę do wagi. Nosidło posiada specjalne szelki po jednej stronie pomagające uwolnić rybę. Konstrukcja ma tylko 75 cm wysokości, także nie sprawia trudności jej podniesienie. Jej długość całkowita to 240 cm, to pozwala na lądowanie w niej sumów MADCAT MONSTER BAG o długości 260 czy nawet 270 cm. Najlepsze nosidło na rynku.

735.00 zł

DAM MAD CAT torba na kwoki

Mocna, ochronna torba do łatwego transportowania kwoków. Cztery miejsca z rzepami na kwoki, po dwa z każdej strony, jednakże sama torba może pomieścić więcej kwoków. Wymiary: 50 x 20 x 10 cm.

125.00 zł

DAM MAD CAT torba Verti Bag

Poręczna i mocna torba dla fanów wertykalnego łowienia sumów. Jest tam miejsce na kwoki i trzy mniejsze kieszenie z zamkami na asortyment typu: główki jigowe, haki, kotwice, linki i inne temu podobne. Wykonana z mocnego poliestru 600D. Wymiary: 50 x 20 x 10 cm.

229.00 zł

Sanger Uni Cat kwok Big Cat

Kwok drewniany; tradycyjny i bardzo skuteczny przyrząd do wabienia sumów;przetestowany na akwenach całej Europy przez Waller Team Sangera.

85.00 zł

Sanger Uni Cat kwok Deep Water

Kwok drewniany; tradycyjny i bardzo skuteczny przyrząd do wabienia sumów;przetestowany na akwenach całej Europy przez Waller Team Sangera.

85.00 zł

Sanger Uni Cat kwok Shallow Water

Kwok drewniany; tradycyjny i bardzo skuteczny przyrząd do wabienia sumów;przetestowany na akwenach całej Europy przez Waller Team Sangera.

85.00 zł

York kwok drewniany

Kwok drewniany; tradycyjny i bardzo skuteczny przyrząd do wabienia sumów;

35.00 zł