Login: Hasło: lub Załóż konto

Kwok,mata i inne

-

Produkt / Opis Cena

Black Cat kwok Catfish Shallow Water Clonk

Kwok Sumowy przeznaczony na spokojniejsze wody z głebokością do 6 metrów

110.00 zł

Black Cat kwok de luxe

Kwok wykonany z włókna weglowego. W komplecie z pokrowcem.

189.00 zł

Black Cat kwok Deep Water Clonk

Tradycyjny i bardzo skuteczny przyrząd do wabienia sumów. Produkt nowej serii Black Cat firmy Rhino przygotowanej specjalnie dla łowców sumów. Specjalny kwok przeznaczony na głębsze wody 5-20 m , generuje niezywkle silną falę cisnienia potrafiącą wywabić suma z najgłebszycj jam.

110.00 zł

Black Cat kwok Stefan Seuss Special

Stefan Seuß przedstawia kolejna absolutna perelke wsród kwoków na sumy w postaci tego specjalnego wzoru kwoka. Dzieki specjalnemu projektowi trzonu, nawet poczatkujacy wedkarze szybko beda w stanie opanowac kwok i wytworzyc nim idealne fale cisnieniowe pod woda, wabiace sumy.

185.00 zł

Black Cat Mata

Ogromna mata do odhaczania sumów BLACK CAT wykonana z materiałów zabezpieczających rybę przed uszkodzeniem skóry o kamienisty brzeg czy inną twardą powierzchnie. Wymiary: 2m x 3m

145.00 zł

Cormoran pudełko Big Cat Tackle Box 1106

Stworzone z myślą o łowcach sumów, którzy lubią mieć porządek w swoich akcesoriach. Z jedną dużą komorą i 6 regulowanymi przy pomocy 12 wyciąganych ścianek przegrodami.BIG CAT System Tackle Box dostarczane jest z 2 mniejszymi pudełkami -jednym z 4 i jednym z 6 przegrodami. Solidnie wykonane i niezwykle praktyczne.Wymiary : 37 x 30 x 6 cm.

70.00 zł

DAM MAD CAT Klong - kwok

Czarny, wysokiej jakości kwok z ergonomiczną rękojeścią. Doskonałe wabiące właściwości w ręku wprawnego wędkarza!

79.00 zł

DAM MAD CAT kwok Deep Water

Kwok z dużym i płaskim łbem, idealny do tworzenia bardzo głośnych odgłosów. Fala emisyjna jaką ten kwok emituje potrafi dotrzeć nawet do najgłębszych warstw wody. W pełni ręcznie rzeźbione z jednego kawałka drewna.

119.00 zł

DAM MAD CAT kwok Deluxe

Z racji specjalnego kształtu głowicy tego kwoka, jest to zapewne najłatwiejszy w użyciu kwok dostępny na rynku. Nawet najmniej doświadczeni w używaniu kwoka z pomocą tego modelu z łatwościa uzyskają odpowiedni dźwięk. Ręcznie wykonane z jednego kawałka drewna, bez żadnych klejonych części, które mogłyby się rozpaść. Sprzedawany w luksusowym opakowaniu.

228.00 zł

DAM MAD CAT mata do odhaczania i fotografowania DLX

Mata ochronna (220 x 275 cm) dzięki której w bezpiecznych dla ryby warunkach zrobisz jej pamiątkowe zdjęcia. Wykonana z PVC na tyle grubego, by chronić suma przed żwirem czy drobnymi, ostrymi kamieniami. Mata posiada miarkę do długości 260 cm. Bardzo łatwo ją się czyści i przechowuje.

349.00 zł

DAM MAD CAT mata do odhaczania i fotografowania ECO

Duża (220 x 275 cm) mata ochronna do wykonywania zdjęć zdobyczy. Dzięki niej bezpiecznie ułożysz rybę, ponieważ mata zatrzymuje również wodę, która schładza i nawilża rybę. Miarka o długości 260 cm biegnie przez środek maty. Model ECO w wersji light.

229.00 zł

DAM MAD CAT torba Verti Bag

Poręczna i mocna torba dla fanów wertykalnego łowienia sumów. Jest tam miejsce na kwoki i trzy mniejsze kieszenie z zamkami na asortyment typu: główki jigowe, haki, kotwice, linki i inne temu podobne. Wykonana z mocnego poliestru 600D. Wymiary: 50 x 20 x 10 cm.

229.00 zł