Login: Hasło: lub Załóż konto

Inne, Drop Shot, Last Meter

-

< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >


Produkt / Opis Cena

Assan ciężarek z krętlikiem

Ciężarek z krętlikiem w kształcie pałeczki , przystosowany do spiningowania na boczny trok ; dostępny w gramaturach od 3 g do 30 g.

od 1.10 zł

Cormoran ciężarek Drop Shot kula

ciężarki dostępne w opakowaniach od 4 do 2 szt w zależności od gramatury ; dostępne w gramaturach : 5 , 7 ,10 ,15 i 20 g.

7.50 zł

Cormoran ciężarek Drop Shot oliwka

ciężarki dostępne w opakowaniach od 4 do 2 szt w zależności od gramatury ; dostępne w gramaturach : 5 , 7 ,10 ,14, 20, 28 g.

od 9.00 zł

Cormoran system drop-shot do połowu wertykalnego

System Wertykalny Drop-Shot stworzony został jako lekki zestaw do podawania przynęty pod kątem 90°. Nie wymaga żadnych skomplikowanych węzłów. Mocujemy żyłkę główną do górnego oczka, dropshotowy ciężarek na przyponie poniżej i zestaw gotowy. Już niewielkie ruchy szczytówką bardzo pozytywnie wpływają na pracę przynęty. Umożliwia to bardzo aktywną i zróżnicowaną prezentację wertykalnego systemu drop-shot. System dostępny jest w 2 wielkościach, co pozwala na stosowanie szerokiej gamy rozmiarów przynęt. Ilość: 2 kompletne systemy

od 31.00 zł

Daiwa Prorex dociążenie Screw-in

Wkręcany odważnik, który wystarczy umocować na podbrzuszu przynęty z miękkiego silikonu.. Pozwala regulować wyważenie i głębokość schodzenia przynęty. Idealny w połączeniu z wkręcanym system Prorex Screw-In.Dostępny w gramaturze: 4 , 6 , 8g ; opakowanie: 4 lub 3szt.

8.00 zł

Daiwa Prorex dozbrojenie Screw-in

System dozbrajający z dwoma kotwicami do dużych przynęt z miękkiego silikonu. System # 1/0 do zbrojenia gumowych imitacji od 18cm do 25m. Wielkość 2/0 do wabików od 23cm do 30cm. Wysokiej jakości stalka 50Ibs wytrzyma liczne brania.

od 13.00 zł

Daiwa Prorex grzechotka Screw-In

Grzechotki mogą być umieszczone w dowolnej przynęcie z miękkiego silikonu. Małe stalowe kulki w szklanej fiolce wytwarzają ciche stuknięcia, które w pewnych sytuacjach wywołują u drapieżników instynktowny odruch, skłaniając do agresywnego ataku.

od 13.90 zł

Daiwa Tournament przypon Drop Shot Rig WOS

gotowy przypon do metody Drop Shot z możliwością szybkiej zmiany odległości haka od dna ; dostępne w trzech wielkościach haka od 2 do 3/0 ; opakowanie : 2 gotowe przypony.

18.00 zł

DAM Effzett Dropshot ciężarek rolowany

Ten ciężarek drop shot‘owy - to ostatni wynalazek zaprojektowany przez naszych najbardziej doświadczonych wędkarzy. Zapewne wielu z Was traciło swoje ciężarki z powodu wpadnięcia ich w zawady, prawda? Używając tego modelu, ten problem to już przeszlośc, gdyż nawet jeśli ciężarek zakleszczy się pomiedzy kamieniami, po prostu wytoczy się z zaczepu gdy tyklko kilkakrotnie szarpniesz szczytówką.Dostępny w 2 gramaturach . Opakowanie : 5 szt.Zdobywca wyróżnienia na tegorocznym EFTTEXIE.

od 22.00 zł

DAM Effzett wabik Twin Spinner Blades Spreader Indiana

Wabik składający się z dwóch obrotówek umieszczonych na gumowym rozgałęźniku. Po prostu dołuż go do swojego jiga by wzmocnić atrakcyjność przynęty.Dostępny w dwóch kolorach blaszek : srebrnym i złotym ; wielkość skrzydełka - nr 1 ; opakowanie : 2 zestawy.

od 27.50 zł

DAM Effzett wabik Twin Spinner Blades Spreader Willow

Wabik składający się z dwóch obrotówek umieszczonych na gumowym rozgałęźniku. Po prostu dołuż go do swojego jiga by wzmocnić atrakcyjność przynęty.Dostępny w dwóch kolorach blaszek : srebrnym i złotym ; wielkość skrzydełka - nr 1 ; opakowanie : 2 zestawy.
 

od 27.50 zł

DAM Trolling System

Fantastyczny system do zbrojenia gum w różnych rozmiarach, czyniący je skutecznymi w trollingu. Wystarczy odpowiednio nadziać gumę na system i otrzymujemy dobrze wyważony i dodatkowo wzmacniający pracę system do trollingu. Dostępny w kilku rozmiarach. Rozmiary: S, M, L, XL

od 27.00 zł

Jaxon ciężarek Drop Shot kulka

ciężarki dostępne w opakowaniach od 4 do 2 szt w zależności od gramatury ; dostępne w gramaturach :  7 ,10 ,12 ,15 i 20 g.

od 3.00 zł

Jaxon igła do martwej rybki 13cm

Do przeszywania martwej rybki – 13 cm.Opakowanie: 1szt.

3.00 zł

Jaxon igła do martwej rybki 16cm

Do przeszywania martwej rybki – 16 cm. Opakowanie: 1szt.

3.60 zł

Jaxon igła do martwej rybki 17cm

Do przeszywania martwej rybki – 17 cm. Opakowanie: 2szt.

3.00 zł

Jaxon system dociążeń do przynęt CJ-B

dociążenie przynęt spinningowych , doskonałe do obrotówek i riperów ; dostępne w gramaturach : 4,5 g , 8 g i 10 g ; kolor główki : srebrny

od 3.00 zł

Jaxon system obciążeń do przynęt kolor CJ-C

dociążenie przynęt spinningowych , doskonałe do obrotówek i riperów ; w kształcie rybiej główki ;  dostępne w gramaturach : 5 g ,  10 g , 15 g i 20 g ; kolor główki : malowany kolor.

od 3.50 zł

Jenzi Corrigator główka dociążająca

dociążenie przynęt spinningowych , doskonałe do obrotówek i riperów ;  dostępne w gramaturach : 8 g ,  12 g  i 18 g  ; kolor główki : czerwony ; opakowanie : 3 szt.

od 10.00 zł

Jenzi Corrigator zestaw ciężarków Drop Shot

zestaw 21 okrągłych ciężarków do drop shota ; w zestawie obciążenia 3g , 5g , 7g i 9g w sumie 120g

 

21.00 zł

Jenzi dociążenie haka Drop Shot

zestaw  5 -ciu dociążeń haka dropshotowego  ; w zestawie z gumkami do przymocowania ; waga : 3 g ;

11.00 zł

Jenzi grzechotka Brass-Rattles

grzechotka do dodatkowego wabienia drapieżnika , poprzez sygnały dzwiękowe ; zastosowanie : przynęty gumowe ( ripery ) od 7 cm ; opakowanie : 5 szt.

15.00 zł

Jenzi Spinn System - a*la Drachkovitcha

system zbrojenia martwej rybki ; długość zbrojonej rybki 6- 9 cm lub 9 - 12 cm ; główka 12 g ; uzbrojenie 2 kotwice nr 5 i 3

od 15.90 zł

Jenzi zestaw dociążeń Drop Shot 8640 002

zestaw śrucin i korpusów do wstępnego dociążenia haka w metodzie Drop Shot ; zestaw zapakowany w pudełku ; waga : 160g ;

25.00 zł

Quantum ciężarki Bullet

Ciężarki kulkowe to wysokiej jakości ciężarki do aktywnego łowienia z użyciem nowoczesnych systemów, takich jak Carolina i Texas. Zwłaszcza na wodach gdzie występują zaczepy, ten rodzaj przynęty często robi różnicę , jeśli chodzi o zwiększenie ilości brań sandaczy i okoni. Dostępne gramatury: 5,5g - 15,5g.

od 6.00 zł


< Poprzednie|   [1]  2   |Następne >