Login: Hasło: lub Załóż konto
-

1. Westin Ricky the Roach Shadtail 10cm

Nowe wcielenie naszego Ricky the Roach – krótszy ogon zapewnia mu delikatne i powolne “szybowanie” w wodzie, podczas gdy duża płetwa ogonowa wprawia go w szybsze i bardziej nerwowe ruchy. Ta przynęta zaczyna pracować natychmiast po kontakcie z wodą, a wachlujący ogon dodatkowo wprawia korpus w delikatne, wąskie migotanie. Opakowanie: 1szt

od 7.60 zł

2. Westin ShadTeez

ShadTeez wprost bije na głowę inne shady. To przynęta dopracowana w najmiejszym szczególe. Głebokie ciało, smukły ogonek oraz szerokie kopytko tworzą chwiejną, migoczącą akcję nawet podczas wolnego prowadzanie, co wprost oczarowuje duże drapieżniki. Jest on idealny do jigowania, spinningowania i metody wertykalnej. Akcja, która z założenia ma imitować zachowanie delikatnie zranionej, panikującej rybki, sprawi, że ryba Twojego życia znajdzie się na końcu zestawu szybciej, niż możesz się tego spodziewać!

od 5.80 zł

3. Westin ShadTeez Slim

Ta wąska i zgrabna przynęta z pewnością sprawi, że rybom, na które polujesz, pocieknie ślinka. Jej nieregularna, nerwowa akcja kusi drapieżniki przy każdej prędkości prowadzenia. Te mniejsze odpowiednik istniejących już modeli 22cm oraz 27cm, daje wędkarzowi zauważalnie bardziej szerokie pole zastosowań. Głodne drapieżniki z łatwością połkną gumę tych wielkości, gwarantując wędkarzowi więcej skutecznych zacięć. Ta guma uzbrojona w główkę jigową i dozbrojkę ma naprawdę wiele do zaoferowania. Opakowanie: 1szt. Rozmiar: 5cm, 7,5cm, 10cm.

od 3.10 zł

4. Westin ZanderTeez Shadtail

rozmiar: 8,5cm, 12cm oraz 17cm; waga: 6g, 21g i 56g ; nowy ripper od Westina imitujący sandacza ,z wabiącym ogonkiem padlle tail, "dzikie oko" - w realistycznych barwach ; dostępny w 6 kolorach.

od 7.10 zł