Login: Hasło: lub Załóż konto
Shimano Aero FA 2500  

Shimano Aero FA 2500

Producent:
Shimano »

Kategoria:
Przedni hamulec

Stara cena: 699.00 zł
Nowa cena: 599.00 zł

Porównanie produktów
Dodaj ten produkt do porównania

masa: 280g ; przełożenie: 6,0:1; pojemność szpuli głownej: 0,20mm/240m ; ilość łożysk: 3 S-ARB + 1 oporowe ; aluminiowa szpula zapasowa ; moc hamulca : 7 kg.

Kołowrotek Aero DYNAMICS w wersji HGFA  2500 nowa dynamiczna siła w małej kompaktowej wielkości ; ma przełożenie 6,0:1, co pozwala dobrać odpowiednio szybką prędkość prowadzenia przynęty – na słodkowodne  drapieżniki. Jego unikatowa konstrukcja jest idealna dla wędkarzy, którzy lubią niewielkie kołowrotki i długie rzuty. W komplecie jedna zapasowa, kuta na zimno aluminiowa szpula oraz 2 nakładki redukujące pojemność szpuli

 • Technologia X-ship – sztywność i potężna siła zwijania linki

 • Przełożenie 6,0: 1 – perfekcyjne prowadzenie przynęty

 • Wygodna aluminiowa korbka z rękojeścią w kształcie litery T

 • Aero Wrap II – idealne ułożenie nawet cienkiej plecionki oraz dłuższe rzuty

 • 1 zapasowa, kuta na zimno aluminiowa szpula

 Aero Concept - siłą nowego koceptu aero jest potężne zaplecze projektowo-iżynieryjne Shimano połączone z Japońską tradycją do tworzenia najwyższej jakości kołowrotków o niespotykanym designie, 3 nowe kołowrotki mieszczące się w tej koncepcji mają specjalnie powiększone szpule i rotory, wszystko wsparte na kompaktowych rozmiarach korpusie. Daje to niespotykane możliwości rzutowe oraz ogromne nawoje kołowrotków przy stosunkowo niewielkiej wadze. Kołowrotki Aero posiadają mechanizm X-Ship który daje im niespotykaną gładkość pracy oraz odpowiednie wykorzystanie mocy.

Systemy i specyfikacja techniczna kołowrotka:

Łożyska S-ARB - Oryginalne łożyska A-RB o wysokiej odporności na korozję z dodatkowymi osłonami zabezpieczającymi przed piachem, solą i pyłem

Super Stopper II - Dzięki super stopper II, gdy kołowrotek jest ustawiony na tryb antyrewersyjny , nie ma na korbce żadnego luzu. Zawsze niezawodny i pewny.

X-Ship System - Wałek zębaty jest podparty z obu końców przez łożyska S-ARB przez co pracuje super płynnie, a także jest odporny na korozję. Większe koło napędowe przekazuje więcej mocy na wałek zębaty. Rezultatem jest bardziej płynne działanie i lepsze wykorzystanie mocy.

Aero Wrap II - Shimano doprowadziło system układania linki do perfekcji. Układane blisko siebie równoległe zwoje w połączeniu z 2-biegową oscylacją zapewniają bardziej płynne, dłuższe rzuty.

Mainteance Port - Umożliwia bezpośredne smarowanie mechanizmów kołowrotka bez potrzeby ich wyjmowania. w każdym kołowrotku systemu S i SR znajduje się mały otworek do smarowania olejem, przez który można wprowadzić zatwierdzony przez producenta środek smarujący

Waterproof Drag - Przez zastosowanie gumowych uszczelek hamulec zabezpieczony jest przed przedostawaniem się wody lub piasku.

Szpula AR-C - nowy, opatentowany kształt szpuli z V-kształtnym rantem, dzięki któremu można oddawać dłuższe i bardziej dokładne rzuty

Shimano Aero FA 2500
 ID: AERO2500HGFA
 

 • masa: 280g
 • przełożenie: 6,0:1
 • pojemność szpuli głownej: 0,20mm/240m
 • ilość łożysk: 3 S-ARB + 1 oporowe
 • aluminiowa szpula zapasowa
 • nawój : 98cm
 • moc hamulca : 7kg
« Powrót