Login: Hasło: lub Załóż konto
Minn Kota zestaw promocyjny Endura C2 z miernikiem  30  

Minn Kota zestaw promocyjny Endura C2 z miernikiem 30

Producent:
Minn Kota »

Kategoria:
Elektryczne

Stara cena: 1730.00 zł
Nowa cena: 1630.00 zł

Porównanie produktów
Dodaj ten produkt do porównania

Silnik elektryczny Minn Kota Endura C2 30

Powinni Państwo wiedzieć, że kupując Minn Kota Endura TM, zdobywacie Państwo pewność co do tego, że Wasz silnik elektryczny do łodzi jest nadzwyczaj wydajny, długowieczny, niezawodny i wytrzymały. Jest to produkt o niedoścignionej jakości, charakteryzujący się idealnymi parametrami technicznymi. Wypróbujcie Państwo silnik Endura, przekonacie się, że jest on najlepszy w swojej klasie. Zwróćcie Państwo uwagę na fakt, że Endura zapewnia dodatkowy 10%-wy uciąg.

Charakterystyka techniczna:

  • prędkość max (przód/tył): 5/3
  • długość kolumny : 76 cm
  • ciag [lbs]: 30
  • napięcie [V]: 12
  • max ciężar łodzi [kg]: 600

 

Akumulator Minn Kota MK DC 80

Firma Minn Kota, będąca światowym liderem w produkcji zaburtowych silników do łodzi, oferuje wysokiej jakości akumulatory. Akumulatory te są nieodłączną częścią systemu silnika do trollingu Minn Kota. Proponując szeroki wachlarz akumulatorów rozruchowych, akumulatorów o podwójnym przeznaczeniu i akumulatorów przeznaczonych do uciągu, Minn Kota pozwala spędzić więcej czasu na wędkowaniu, w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.

Charakterystyka techniczna:

  • pojemność: 80Ah
  • waga: 20kg
  • wymiary: 27,6 x 17,5 x 19,0 cm

Ładowarka Minn Kota MK105 P

MK 105P - to nowa kompaktowa ładowarka, przeznaczona do pełnego przyspieszonego naładowania akumulatorów. Podczas pracy urządzenia wyklucza się możliwość przeładowania i niedoładowania, a przecież przeładowanie skróci okres ekspolatacji akumulatora, a niedoładowanie - skróci zarówno czas połowu, jak i o całe 20% żywotność baterii. Z MK 105P za każdym razem macie Państwo możliwość przyspieszonego całkowitego naładowania.

!!! super zestaw w super cenie !!!
Silnik Endura  C2 b/m  30 + akumulator MK DC 80 + ładowarka MK 105 P ;

Minn Kota zestaw promocyjny Endura C2 z miernikiem 30
 
 

« Powrót