Login: Hasło:
Jaxon Variant Pro Jig Spin  

Jaxon Variant Pro Jig Spin

Producent:
Jaxon »

Kategoria:
Spinning ultra lekki

Cena: 133.00 zł

Porównanie produktów
Dodaj ten produkt do porównania

długość: 2,10 - 2,70m; długość transportowa: 108 - 141cm;  waga: 158 - 189g; ilość elementów: 2; ciężar wyrzutu: 1 - 8g do 5 - 15g

Dla wielu wędkarzy łowienie na spinning stanowi najwyższy poziom wtajemniczenia w wędkarskim rzemiośle. Nie jest to bierne wrzucanie do wody przynęty i jej wolniejsze lub szybsze ściąganie. Dla wytrawnego, doświadczonego spinningisty liczy się każdy najdrobniejszy szczegół, od rozpoznania łowiska, przez śledzenie zmian pogody, po świadome dobranie wszystkich elementów używanego sprzętu. Oczywiście ważny jest odpowiedni dobór przynęt – błystek, woblerów i gum, ale kluczowe znaczenie ma dostosowanie do założonej metody łowienia odpowiedniego wędziska.

Spinningi VARIANT PRO wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających wędkarzy.

Solidne, bardzo mocne, dobrze wyważone blanki wykonane z włókien węglowych C24T – nie jest to najlżejsza konstrukcja, ale bez wątpienia najbardziej wytrzymała na nagłe przeciążenia podczas holu. Przelotki klasy SLIM TS przydatne zarówno przy łowieniu na żyłkę, jak też w przypadku łowienia na plecionkę. Zwracamy uwagę na charakterystyczny układ rozłożenia przelotek optymalizujący parametry wytrzymałościowe blanku – większa liczba przelotek, bardzo małe odsadzenie od blanku na elemencie szczytowym i relatywnie duża średnica przelotki startowej.

VARIANT PRO JIG SPIN. Lekkie, delikatne spinningi–wklejanki z końcówką szczytówki z pełnego włókna węglowego. Bardzo czuła szczytówka pozwala na szybkie odczytanie charakterystycznych dla okoni „pstryknięć” – trącania przynęty. Polecamy do łowienia okoni i innych mniejszych drapieżników na małe błystki i lekkie gumy.

 


Produkt chwilowo niedostępny!
 
Jaxon Variant Pro Jig Spin 270cm/15g
 ID: WJ-RAJ27015
 

  • długość: 2,70m;
  • długość transportowa: 141cm;
  • waga: 189g;
  • ilość elementów: 2;
  • ciężar wyrzutu: 5-15g
« Powrót