Login: Hasło: lub Załóż konto

Sklep wędkarski

Sklep wędkarski Szczupak.pl został założony, by zapewnić niezbędne akcesoria wszystkich entuzjastom łowienia ryb. Niezależnie od tego, jaka metoda jest Twoja ulubiona, u nas z pewnoœcią znajdziesz odpowiednie akcesoria.

W asortymencie posiadamy np. silniki i akumulatory do łodzi. Dostępne są także sprzęty elektroniczne, takie jak kamery i echosondy. Miłoœnicy połowu z brzegu z pewnoœcią doceniš nasze parasole, fotele, stanowiska i namioty. Na komfort podczas wyprawy na ryby, ogromny wpływ ma odpowiednia odzież wędkarska. W naszym sklepie dla wędkarzy można kupić np. ocieplaną bieliznę, maseczki i kominy, kamizelki, czy kombinezony. Dostępny jest także szeroki wybór wędzisk przystosowanych do różnorodnych metod połowu. Posiadamy również żyłki plecionki i sznury o zróżnicowanych parametrach.

Można u nas nabyć np. szeroki wybór przynęt morskich, sztucznych oraz żywych, a także zanęty, kulki i ciasto oraz wiadra do ich przechowywania i mieszania. Dostępny jest także duży wybór akcesoriów, wœród których można znaleŸć np. miary i wagi, czy noże do filetowania. Jeœli chcesz zwiększyć swoje szanse na złapanie pięknych okazów, czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą.

Nowości
Daiwa CROSSCAST Surf 45 SCW QD Nowość 2020 Daiwa CROSSCAST Surf 45 SCW QD

waga: 610 g; przełożenie: 4,9:1; pojemność szpuli: 0,35/300m ; ilość łożysk: 3; nawój: 104cm ;szpula z wydłużonym 45mm posuwem szpuli - doskonały do połowów plażowych.

525.00 zł
Scierra Baby Brook Combo Nowość 2020 Scierra Baby Brook Combo

długość 1,13 m ;długość transportowa: 56,5 cm ; ciężar wyrzutu : AFTMA 3 ; ilość elementów 2; waga : 43,5g ; ilość przelotek : 4.

549.00 zł
Savage Gear 3D SLIM JIG MINNOW Nowość 2020 Savage Gear 3D SLIM JIG MINNOW

Opracowana na podstawie skanowania prawdziwej, młodej sardynki. Zaprojektowana do uzyskiwania dalekich dystansów wyrzutów i szybkiego opadania na spore głębokości, to doskonała przynęta nawet w otoczeniu silnych prądów morskich. Pomimo względnie szybkiego tonięcia, przynęta mieni się jaskrawo i wibruje jak zraniona ryba podczas opadu. Slim Jig Minnow jest bardzo prosty w prowadzeniu i zaprojektowany do delikatnego jiggowania. Nie wymaga zbyt wiele wysiłku ani prędkości by zmotywować do brania. Posiada wbudowaną stalową grzechotkę, która wydaje głośne dźwięki podczas jiggownaia. 

od 41.00 zł
Savage Gear NEEDLE JIG Nowość 2020 Savage Gear NEEDLE JIG

Needle Jig to wspaniała imitacja belony. Długi, smukły korpus jest niezwykle lotny i stawia niemal zerowy opór w wodzie. Geometria tej przynęty sprawa, że migota i lusterkuje ona w czasie opadu oraz odskakuje na boki i kołysze się podczas zwijania, tym samym generując błyski i wibracje poruszając się w bardzo nieregularny sposób. W środku wbudowana jest stalowa grzechotka, generująca głośne dźwięki podczas jiggowania, z daleka ściągając uwagę ryb.

od 41.00 zł
Daiwa Grand Wave przypon makrelowy 360 czerwonożółty Nowość 2020 Daiwa Grand Wave przypon makrelowy 360 czerwonożółty

W programie Grand Wave DAIWA prezentuje mały ale sprawdzony wybór morskich przyponów na Norwegię, Morze Bałtyckie oraz Północne. Wszystkie elementy zestawów zostały dobrane z zachowaniem najwyższych kryteriów jakościowych pod kątem wytrzymałości materiału i wykończenia. W tym programie cena nie jest najważniejsza, lecz jakość i efektywność działania!

20.00 zł
Maseczka ochronna dwuwarstwowa moro zielone Maseczka ochronna dwuwarstwowa moro zielone

Niesamowity design! • Wykonana z dzianiny z przędz bawełnianych dla pełnej wygody • Elastyczna i oddychająca • Rozmiar: uniwersalny. Obowiązkowe noszenie masek? Proszę bardzo. Coś stylowego i w klimatach Szczupaka. Panowie mamy w ofercie również maseczki dla Waszych Pań 😊 Komin o wiele wygodniejszy w noszeniu od maseczek? Maseczki wygodniejsze od komina? I podczas pandemii możesz wyglądać jak wędkarz/wędkarka!

12.90 zł
Savage Gear SG Switch Blade Minnow Nowość 2020 Savage Gear SG Switch Blade Minnow

Wahadłówka z dwoma opcjami zbrojenia i rodzajami pracy. Zapięcie agrafki za główką wabika spowoduje, że będzie on wibrował i lusterkował w czasie zwijania, w w momencie zatrzymania odpłynie daleko na bok. Po przypięciu agrafki do główki przynęty będzie ona pracować płytko jak wahadłówka w czasie zwijania i odskoczy na bok w momencie zatrzymania. To doskonała broń do przeszukania podejrzanych obszarów wody, jest dodatkowo bardzo lotna.

od 19.50 zł
Quantum G-Force Shad Nowość 2020 Quantum G-Force Shad

długość: 2,70m; długość transportowa: 140cm; waga: 178g; ilość elementów: 2; ciężar wyrzutu: 7- 28g; akcja: extra fast ; przelotki: Seaguide.

259.00 zł


Zobacz wszystkie »