Login: Hasło: lub Załóż konto
Getka Bora Łuska Holo  

Getka Bora Łuska Holo

Producent:
Getka »

Kategoria:
Pilkery

Cena: od 14.00 zł

Porównanie produktów
Dodaj ten produkt do porównania

pilkery Bora - absolutny must have podczas połowów w bałtyku i nie tylko, wersja wykonana przez Mariusza Getka Mistrza Europy w łowienu z kutra; z wklejanym naturalnym okiem i naniesioną holograficzną łuską ; waga: 100g , 120g ,150g, 180g

Przez wiele sezonów o przynętach, których używam krążyły legendy. Dzięki nim udało mi się wiele razy stawać na podium najważniejszych imprez wędkarskich rozgrywanych nie tylko w naszym kraju.   Gdyby zdarzyło się to raz, to można by pomyśleć, że było to dziełem przypadku, natomiast  od wielu sezonów przynęty które teraz są sygnowane znakiem GETKA® pozwalają mi być jednym z najskuteczniejszych polskich wędkarzy morskich.

3- krotnie byłem Mistrzem Polski, 2- razy zdobyłem  srebrny i 2 razy brązowy medal na tej imprezie. W 2009 roku wygrałem klasyfikację Grand Prix,a w 2010 byłem w niej drugi. Podczas Międzynarodowych Mistrzostw Niemiec w 2009 roku byłem 3, by w roku 2010, jako kapitan Reprezentacji Polski  zająć 1 miejsce*, wygrywałem  Puchar Darłowa i Festiwal Dorsza we Władysławowie.

Takie wyniki nie biorą się z nikąd. Wiele lat eksperymentowania z przynętami i rozmaitymi konfiguracjami  zestawów  morskich, pozwoliły mi wyselekcjonować to co najlepsze i najskuteczniejsze. W  mojej ofercie  nie znajdziecie niczego czego sam nie używam. Kolory i kształty pilkerów to efekt długotrwałych testów, które umożliwiły mi wejście na sam szczyt, a teraz Wam mogą pomóc stać jeszcze bardziej skutecznymi wędkarzami. W wędkarstwie  ważny jest sprzęt, technika, doświadczenie wędkarza, itp., ale nawet największy mistrz nie zrobi nic bez najważniejszego elementu zestawu, jakim bez wątpienia jest przynęta. Dbałość o szczegóły, staranność  i dokładność na każdym etapie projektowania , testowania i produkcji to tajemnica skuteczności  pilkerów sygnowanych marką GETKA®.

To o czym piszę to nie są jakieś slogany reklamowe. Aby dojść do mistrzostwa, wiele lat podpatrywałem najlepszych wędkarzy morskich w Polsce i Europie. Dzięki zebranym  doświadczeniom mogę Wam, polskim Wilkom Morskim, zaproponować przynęty, dzięki którym, podobnie jak i ja możecie stać się Mistrzami lub po prostu o wiele skuteczniejszymi wędkarzami, czego wszystkim życzę.

Getka Bora Łuska 120g Zielony
 
  Cena: 16.00zł

 • waga: 120g
 • kolor: Zielony - holograficzna łuska
Getka Bora Łuska 150g Zielony
 
  Cena: 17.00zł

 • waga: 150g
 • kolor: Zielony - holograficzna łuska
Getka Bora Łuska 180g Biały
 
  Cena: 19.00zł

 • waga: 190g
 • kolor: Biały - holograficzna łuska
Getka Bora Łuska 180g Niebieski
 
  Cena: 20.50zł

 • waga: 180g
 • kolor: Niebieski - holograficzna łuska
Getka Bora Łuska 180g Zielony
 
  Cena: 19.00zł

 • waga: 180g
 • kolor: Zielony - holograficzna łuska
Getka Bora Łuska 180g Złoty
 
  Cena: 19.00zł

 • waga: 150g
 • kolor: Złoty - holograficzna łuska
« Powrót