Strona Główna
 
 
Login: Hasło:
Wyszukiwanie zaawansowane | Załóż konto
 
   
Kategorie
Akcesoria wędkarskie
Akumulatory
Bony upominkowe
Echosondy, Kamery
Fotele, Parasole, Stanowiska, Namioty
Haczyki, Kotwiczki
Kołowrotki
Książki, Kalendarze, Katalogi
Obuwie wędkarskie
Odzież wędkarska
Outdoor
Podbieraki, Siatki, Inne
Pontony, Łodzie, Kajaki
Przynęty morskie
Przynęty sztuczne
Przynęty żywe
Silniki do łodzi
Skrzynki, Pudełka
Torby, Plecaki, Pokrowce
Wędki
Zanęty, Kulki, Ciasto , Dodatki
Zestawy do trollingu
Żyłki, Plecionki, Sznury
Wyprzedaż
 Plecionki PROMOCYJNE Plecionki PROMOCYJNE
od 3.00 zł
Rapala Shad Rap RS Szwecja Rapala Shad Rap RS Szwecja
19.00 zł
CORMORAN CHRONOS XD - 8PiF CORMORAN CHRONOS XD - 8PiF
od 299.00 zł
D.A.M MAD Seamless Softshell Jacket D.A.M MAD Seamless Softshell Jacket
349.00 zł
Shimano NAVI XSA Shimano NAVI XSA
378.00 zł
Sanger Master Edition kosz zawodniczy do sztycy Sanger Master Edition kosz zawodniczy do sztycy
55.00 zł

Zobacz wszystkie »

Przedstawiamy  regulamin korzystania ze sklepu internetowego www.szczupak.pl. Po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy do działu Pomoc. W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy: info@szczupak.pl lub bezpośrednio ze strony: dział Zapytania.


1. Właścicielem sklepu internetowego www.szczupak.pl jest Import Export Hurt Detal Krzysztof Warczygłowa, ul. Chopina 6, 73-110 Stargard.

2. Wszystkie ceny w sklepie szczupak.pl podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

3.  Do zamówienia doliczone zostaną koszty przesyłki w zależności od wybranego sposobu dostawy i płatności. Paczki z zamówionymi towarami wysyłamy za pośrednictwem poczty kurierskiej UPS i Pocztex 24.

Koszty przesyłek zamieszczono w dziale Pomoc/Wysyłka.

Zamówienia powyżej 500 PLN, wadze do 20 kg , opłacone z góry przelewem na konto ( przedpłata na konto ) przesyłamy na własny koszt przesyłką kurierską Pocztex 24  . Nie dotyczy to  produktów wyprzedażowych w obniżonej cenie , paczek zagranicznych oraz płatnych kartami płatniczymi ( Dotpay ) oraz przelewami dokonanymi przez system Dotpay.

4. Umożliwiamy następujące formy płatności:

 • przedpłata na konto;
 • za pobraniem;
 • przelew elektroniczny;
 • karta kredytowa;
 • bon upominkowy;
 • bon rabatowy;
 • system ratalny e-Raty Santander Consumer Bank.;

Minimalna kwota zamówienia wynosi 50 PLN.

5. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-maila z informacją o dotarciu zamówienia do sprzedającego - potwierdzenie przyjęcia zamówienia e-mail wysyłany automatycznie . Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

 • w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - kupujący wysyła do nas maila z  potwierdzeniem złożonego zamówienia (e-mail zwrotny - link w naszym mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia); następnie sprzedający informuje mailem fakt skompletowania zamówienia i wysyłki paczki   w którym określa ,  całkowitą kwotę pobrania.

 • w przypadku przedpłaty na konto kupujący zostaje poinformowany mailem o skompletowaniu zamówienia i kwocie przedpłaty  wraz z kosztami przesyłki . Kupujący wpłaca na jedno z naszych kont (podanych w mailu) określoną kwotę ze  wskazaniem w tytule przelewu ID zamówienia lub imienia i nazwiska zamawiającego (wysłanie maila  informującego nas o dokonaniu wpłaty i wyborze konta  ułatwi nam identyfikację przelewu). Po zaksięgowaniu wpłaty kupujący jest informowany mailem o wysyłce paczki.

 • przy zamówieniach płatnych kartą kredytową - przekierowanie do systemu Dotpay

 • przy zakupach  na raty - przekierowanie do systemu Santander Consumer Bank.

Po złożeniu zamówienia i zalogowaniu się kupujący może śledzić na jakim etapie jest realizacja obecnego zamówienia w naszym sklepie (historia zamówień - status).

6. Istnieje również forma zamówienia towarów nie będących na stanie magazynowym sklepu (na zamówienie), które są wyszczególnione na stronach naszego sklepu lub indywidualnie wskazane przez kupującego. Realizacja takiego zamówienia wymagała będzie przedpłaty 40 % zaliczki  po indywidualnym ustaleniu warunków , ceny i terminów dostawy.W przypadku odstąpienia od kupna towaru posiadającego status " na zamówienie " zaliczka przechodzi na rzecz sprzedającego. Ceny podane przy produktach na zamówienie są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie ze wg. na zmiany kursowe walut.

7. Istnieje możliwość składania zamówienia telefonicznie pod nr. 091/577-72-52 lub 091/ 8314 430 codziennie w godzinach pracy sklepu.

8. Sklep nasz prowadzi politykę rabatową dla Klientów którzy posiadają konto w naszym sklepie (indywidualne ID klienta,nie dotyczy klientów niezalogowanych) i składają zamówienia o określonym poziomie obrotów .Klienci tacy mogą otrzymać bon rabatowy do wykorzystania , podczas kolejnych zakupów w naszym sklepie (ważność bonu  sześć miesięcy od daty otrzymania) .Wartość bonu rabatowego uzależniona jest od wartości składanych  zamówień.

9. Realizacja zamówienia z wykorzystaniem bonu upominkowego i rabatowego:

 • bon z wygenerowanym kodem zoatanie wysłany drogą elektroniczną na adres kupującego bądź obdarowanego;

 • bon do zrealizowania podczas kolejnych zakupów na cały asortyment z oferty sklepu www.szczupak.pl, 

 • bon ważny jest przez okres 6 miesięcy od daty jego zakupu lub otrzymania, po upływie tego terminu bon traci ważność,

 • bon upominkowy i rabatowy nie podlega wymianie na środki pieniężne,

 • bon upominkowy i rabatowy można wykrzystać w całości podczas jednych zakupów lub w kilku osobnych transakcjach,

 • jeżeli kwota zakupów przekroczy wartość bonu, wówczas Kupujący zobowiązany jest do uregulowania różnicy za pomocą przelewu gotówkowego, kartą kredytową bądż przy odbiorze za pobraniem,

 • w przypadku zwrotu towaru zakupionego z wykorzystaniem wyłącznie bonu w całości lub częściowo, Kupujący otrzyma nowy bon o wartości odpowiadającej wartości wykorzystanego bonu pomniejszonego o koszty przesyłki.

 • w przypadku zwrotu towaru zakupionego z wykorzystaniem bonu i dopłaty, Kupujący otrzyma zwrot gotówki w wysokości dopłaty, pomniejszony o wartość kosztów przesyłki oraz nowy bon o wartości odpowiadajacej wartości wykorzystanego bonu.

 • przy składaniu zamówienia i chęci wykorzystania bonów upominkowych lub rabatowych należy otrzymany mailem kod wpisać w pole Twoje bony rabatowe i potwierdzić dodając bon rabatowy.

 • wartość Twojego bonu zostanie automatycznie odjęta od wartości zamówienia.

10.  Do przesyłki dołączony jest dowód zakupu - paragon lub na życzenie faktura VAT. Na artykuły objęte gwarancją dołączana jest karta gwarancyjna.

11. Czas realizacji zamówienia wynosi standardowo 1 do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Czas ten może ulec zmianie w szczególnie uzasadnionych przypadkach,( patrz : dostępność przy niektórych artykułach , które trzeba sprowadzić z magazynu dystrybutora ) o których Sprzedawca informuje Kupującego drogą mailową lub telefoniczną.

12.  Wszystkie towary w naszym sklepie przy których nie ma dopisku " na zamówienie " ," dostępność 3-4 dni" lub towar "chwilowo niedostępny" są na stanie naszego magazynu.

13.  Rezygnacja i zmiany w zamówieniach są możliwe po  poinformowaniu nas o zmianie decyzji do czasu wysłania przez nas maila o wysyłce zamówienia.

14. Nie odnotowanie  wpłaty na naszym koncie w przeciągu 10 dni roboczych od daty poinformowania  przez nas o skompletowanym zamówieniu przedpłatowym oraz braku informacji od Kupującego traktowane będzie jako rezygnacja z zamówienia.

15. Jeżeli  do zamówienia jeszcze nie zrealizowanego dojdzie kolejne od tego samego klienta , to na prośbę kupującego możliwe jest przesłanie obu zamówień jedną przesyłką.

16. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są rękojmią , a część gwarancją producenta.

17. Kupujący jest zobowiązany przed przyjęciem przesyłki sprawdzić jej stan oraz stan taśm zabezpieczających ( firmowych - logo www szczupak pl ). W wypadku przyjęcia przesyłki w stanie uszkodzonym, Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne braki w jej zawartości. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne, należy dostarczyć produkt pocztą na własny koszt do firmy szczupak.pl (dane teleadresowe w dziale Kontakt). Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji wymienimy towar na pełnowartościowy lub jeżeli nie będzie to możliwe zwrócimy koszt  zakupu. W uzasadnionych przypadkach zwracamy również koszty przesyłki.

18. W przypadku zwrotu lub wymiany zakupionych w naszym sklepie towarów nie są zwracane koszty przesyłek.

19.Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w przeciągu 14 dni bez konieczności podania przyczyny rezygnacji z zakupów - artykułów nowych nie posiadających żadnych znamion użytkowania oprócz  towarów posiadających status " na zamówienie " - w tym przypadku w grę wchodzi jedynie wymiana lub zwrot gotówki z potrąceniem 40% zaliczki.

20. W przypadku reklamacji zakupionego u nas sprzętu objętego gwarancją należy przesłać go na swój koszt do siedziby naszego sklepu z dołączoną i podpisaną przez kupującego kartą gwarancyjną oraz paragonem zakupu dodatkowo proszę dołączyć opis uszkodzenia.Po rozpatrzeniu reklamacji przez gwaranta (producenta) i uznaniu jej za zasadną produkt zostanie naprawiony lub w szczególnych sytuacjach wymieniony na wolny od wad i przesłany na adres kupującego za pośrednictwem naszego sklepu na nasz koszt. W przypadku nieuznania reklamacji przez gwaranta (producenta) koszty przesyłek i naprawy ponosi kupujący.Uwaga! Nie przyjmujemy przesyłek reklamacyjnych wysyłanych na nasz koszt.

W przypadku reklamacji zakupionego u nas sprzętu przez klienta niezalogowanego w naszym sklepie niezbędne jest dołączenie karty gwarancyjnej , paragonu zakupu  oraz podanie dodatkowo ID ZAMÓWIENIA .

Życzymy udanych zakupów.

     Team Szczupak.pl                                                     

Polecamy
 HRT błystki podlodowe 4, 5 gr HRT błystki podlodowe 4, 5 gr
od 5.00 zł
Savage Gear Sandeel Savage Gear Sandeel
od 21.00 zł
 HRT błystki podlodowe 8 gr HRT błystki podlodowe 8 gr
od 5.00 zł

Zobacz wszystkie »
zapytania
galeria
Bestsellery
1. Savage Gear Cannibal
2. Musaga główka jigowa klasyczna
3. Dragon Classic przypony stalowe Surfstrand 7x7
4. Savage Gear 4Play - Loose body
5. Cormoran Black Bull 6PiF
6. PowerPro moss green na metry
7. Daiwa Duckfin Shad
8. Daiwa plecionka J-Braid X8 multikolor 300m
Subskrypcja
Jeżeli chciałbyś dostawać od nas powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie, to wpisz poniżej swój adres email.


Płatnoœci Online - Dotpay

Zakupy na raty - Santander Consumer Bank

   
 
o nas | kontakt | regulamin | galeria | zapytania | linki
 
Copyright 2005-2017 by Szczupak.pl
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 13:47:31 | Ilość produktów w bazie: 25362