Strona Główna
 
 
Login: Hasło:
Wyszukiwanie zaawansowane | Załóż konto
 
   
Kategorie
Akcesoria wędkarskie
Akumulatory
Bony upominkowe
Echosondy, Kamery
Fotele, Parasole, Stanowiska, Namioty
Haczyki, Kotwiczki
Kołowrotki
Książki, Kalendarze, Katalogi
Obuwie wędkarskie
Odzież wędkarska
Outdoor
Podbieraki, Siatki, Inne
Pontony, Łodzie, Kajaki
Przynęty morskie
Przynęty sztuczne
Przynęty żywe
Silniki do łodzi
Skrzynki, Pudełka
Torby, Plecaki, Pokrowce
Wędki
Zanęty, Kulki, Atraktory
Zestawy do trollingu
Żyłki, Plecionki, Sznury
Wyprzedaż
Berkley Big Game Braid Berkley Big Game Braid
od 175.00 zł
Sanger Alpha Zander Sanger Alpha Zander
9.00 zł
Rapala Shad Rap RS Szwajcaria Rapala Shad Rap RS Szwajcaria
19.00 zł
Rapala bluza z nadrukiem Rapala bluza z nadrukiem
129.00 zł
Finn Nor Long Sleeve Shirt Finn Nor Long Sleeve Shirt
39.00 zł
Browning kołowrotek AMBITION RD 330 Browning kołowrotek AMBITION RD 330
99.00 zł

Zobacz wszystkie »

< Poprzednie|   [1]  2  3  4  5   |Następne >

 
Produkt / Opis Cena

Abu Garcia Morrum Spinner

błystka obrotowa z demontowaną dociążaną główką ; możliwość używania bez dociążenia ; dostępna w 3 kolorach i 2 gramaturach : 18 i 38g ; ; kotwiczka z pomaranczowym chwostem ; stosowana z powodzeniem na szczupaka , troć i inne drapieżniki.

od 11.50 zł

Abu Garcia obrotówka Reflex Red

błyska obrotowa z karbowanym skrzydełkiem i korpusem pomarańczowym w białe kropki ; kotwica dodatkowo dozbrojona czerwonym chwostem; dostępna w gramaturach : 12 i 18 g i w 9 wariantach kolorystycznych.

od 12.00 zł

Abu Garcia obrotówka z rybką Active Spinner

błystka obrotowa z korpusem w kształcie rybki i kotwicą z chwostem ; waga: 7g; dostępna w 4 kolorach ; znakomita na okonia , pstrąga czy klenia.

od 11.00 zł

Blue Fox błystka Vibrax Super Bou

błystka z puszakiem w korpusie i chwostem na wielkie szczupaki ; dostępne w 2 kolorystykach ; skrzydełko srebrne i pomarańczowe rozmiaru : 6 ; waga : 23 g ; uzbrojenie : kotwica VMC 2/0.Korpus wykonany z piór Marabuta.

od 49.00 zł

Blue Fox Spiky

 masa: 3,5 i 4,5g i 6,5; rozmiar: 1, 2 i 3; kolor: S, SS, HB, RTH, HSBR (patrz zdjęcie)

4.50 zł

Blue Fox Vibrax

błystki obrotowe z paletką typu "comet" zaopatrzone w korpus w kształcie dzwoneczka który dodatkowo wabi ryby; rozmiary: 2-4 ; waga: 6- 10 g

od 11.00 zł

Blue Fox Vibrax Foxtail

błystki obrotowe z paletką typu "comet" zaopatrzone w korpus w kształcie dzwoneczka który dodatkowo wabi ryby oraz chwostu na kotwicy - stąd nazwa "foxtail"; rozmiary: 2-4 ; waga: 6- 10 g

od 13.00 zł

Blue Fox VIBRAX Musky Buck

duża błyska szczupakowa ; uzbrojona  w kotwice VMC ( 2/0 ) zatopione w kolorowym  chwoście ; wielkość skrzydełka nr.6 ; waga : 21 g ; dostępna w 2 wariantach kolorystycznych ; długość całkowita z chwostem : 14 cm.

od 34.00 zł

Blue Fox Vibrax Shad

Opatentowany dwuczęściowy korpus eliminuje skręcanie  i emituje wibracje o niskiej częstotliwości, które przyciągają rybę i prowokują branie; rozmiar: 2 - 4 ; waga: 6-10g ; praca: 0,6-1,2 m

od 13.00 zł

Blue Fox Vibrax UV

Opatentowany dwuczęściowy korpus eliminuje skręcanie  i emituje wibracje o niskiej częstotliwości, które przyciągają rybę i prowokują branie; rozmiar: 2 - 5 ; waga: 6-13g ; praca: 0,6-1,2 m

od 14.00 zł

Cormoran Bullet rybi design

rozmiar: od 2 do 4; waga: od 4 do 12,5g; Najwyższa jakość za niewygórowaną cenę - świetnie wyważone wirówki na solidnej osi i z wyjątkowo lekko rotującym listkiem. Za skuteczność zacinania odpowiada bardzo ostra kotwica o okrągłym kolanku.

od 6.00 zł

Cormoran obrotówka CORA-Z Classic Gold

klasyczna błystka z kotwicą ; rozmiar:  1 - 5;  waga: od 3 - 12g ; dostępne kolory: złoty ; uzbrojona w orginalne kotwice CGS - chemicznie ostrzone

4.50 zł

Cormoran Bullet Bucktail

rozmiar: od 4 do 7; waga: od 12,5 do 28,0g. Duże wirówki są często najskuteczniejszą bronią. Przede wszystkim, gdy są wyposażone w chwost. Przynoszą świetne rezultaty zarówno podczas połowu na otwartej wodzie, jak i wśród przybrzeżnej roślinności. Swoją klasę udowadniają także podczas trollingowego połowu szczupaków. Wypróbujcie wirówki z chwostem w mętnej wodzie - na pewno się nie zawiedziecie. 

od 26.00 zł

Cormoran Bullet Classic

rozmiar: od 1 do 5; waga: od 3 do 20,0g; Najwyższa jakość za niewygórowaną cenę - świetnie wyważone wirówki na solidnej osi i z wyjątkowo lekko rotującym listkiem. Za skuteczność zacinania odpowiada bardzo ostra kotwica o okrągłym kolanku. Klasyczne 3 kolory - śrebrny, złoty i miedziany.

od 5.00 zł

Cormoran Bullet Classic Dots

rozmiar: od 1 do 4; waga: od 3 do 12,5g; Najwyższa jakość za niewygórowaną cenę - świetnie wyważone wirówki na solidnej osi i z wyjątkowo lekko rotującym listkiem. Za skuteczność zacinania odpowiada bardzo ostra kotwica o okrągłym kolanku. Klasyczne 4 kolory w kropki - śrebrny, złoty i miedziany.

od 5.50 zł

Cormoran Bullet Classic Pasy

rozmiar: od 1 do 5; waga: od 3 do 20,0g; Najwyższa jakość za niewygórowaną cenę - świetnie wyważone wirówki na solidnej osi i z wyjątkowo lekko rotującym listkiem. Za skuteczność zacinania odpowiada bardzo ostra kotwica o okrągłym kolanku. Klasyczne 2 rodzaje błystek z pasami w 5 rozmiarach.

od 5.00 zł

Cormoran Bullet Neo

rozmiar: od 1 do 3; waga: od 3 do 7g; Najwyższa jakość za niewygórowaną cenę - świetnie wyważone wirówki na solidnej osi i z wyjątkowo lekko rotującym listkiem. Za skuteczność zacinania odpowiada bardzo ostra kotwica o okrągłym kolanku. Klasyczne 2 rodzaje czarnej paletki z żółtym i czerwonym hologramem.

od 5.50 zł

Cormoran Bullet Neo Black Dots

rozmiar: od 1 do 4; waga: od 3 do 12,5g; Najwyższa jakość za niewygórowaną cenę - świetnie wyważone wirówki na solidnej osi i z wyjątkowo lekko rotującym listkiem. Za skuteczność zacinania odpowiada bardzo ostra kotwica o okrągłym kolanku. Klasyczne 3 rodzaje czarnej paletki w kropki - żółte,czerwone, różowe kropki.

od 7.00 zł

Cormoran Bullet Spinnerfish

Wyjątkowo łowna przynęta! Bullet to połączenie gumowej imitacji z wirówką. Podczas jednostajnego prowadzenia wytwarza pd wodą silne fale i odblaski świetlne. Listek pracuje doskonale również podczas opuszczania wabika na napiętej żyłce. W tej fazie prezentacji wiele brań następuje zaraz przed zetknięciem z dnem. Im różnorodniej prowadzimy Bullet, tym większej ilości brań możemy się spodziewać.Długość : 15cm ; waga : 18g ; dostępne w 4 kolorach.

od 17.00 zł

Cormoran Bullet z muchą

rozmiar: od 1 do 4; waga: od 3 do 12,5g; Najwyższa jakość za niewygórowaną cenę - świetnie wyważone wirówki na solidnej osi i z wyjątkowo lekko rotującym listkiem. Za skuteczność zacinania odpowiada bardzo ostra kotwica o okrągłym kolanku. Klasyczne 2 rodzaje - z muchą i kropkami na paletce

od 7.00 zł

Cormoran obrotówka Bullet AT Tandem

rozmiar: 2-4; waga: 12.5 - 16.5g; Wirówka tandemowa ze zintegrowaną główką Anti-Twist wyraźnie redukującą skręcanie się żyłki. Duże oczka 3D stanowią dodatkowy nęcący bodziec dla drapieżników. Wyposażona w solidną oś i smukłe, wyjątkowo lekko rotujące listki. Za skuteczność zacinania odpowiada bardzo ostra kotwica o okrągłych łukach kolankowych.

od 8.50 zł

Cormoran obrotówka Bullet AT

rozmiar: od 2 do 5; waga: od 4,5 do 18,5g  Wirówka umożliwiająca niezwykle dalekie rzuty z główką Anti-Twist wyraźnie redukującą skręcanie żyłki i wielkimi oczkami 3D stanowiącymi dodatkowy nęcący bodziec dla drapieżników. Wyposażona w solidną oś i smukłe, wyjątkowo lekko rotujące listki. Za skuteczność zacinania odpowiada bardzo ostra kotwica o okrągłych łukach kolankowych.

od 5.00 zł

Cormoran obrotówka CORA Z Classic Silver

klasyczna błystka z kotwicą ; rozmiar: od 1 do 5; waga: od 3 do 12g; dostępne kolory: srebrny

od 4.50 zł

Cormoran obrotówka CORA Z 3D Fischdesign okoń

rozmiar: od 1 do 5; waga: od 3 do 12g; dostępne kolory: srebrny z holograficznym wzorem przypominającym kolorystycznie okonia

od 4.70 zł

Cormoran obrotówka CORA Z 3D pstrąg potokowy

rozmiar:1-4; waga: 3-10g; srebrny z holograficznym wzorem przypominającym kolorystycznie pstrąga potokowego

4.00 zł


< Poprzednie|   [1]  2  3  4  5   |Następne >

 
Polecamy
Scierra Digital Scale - waga z termometrem 15kg/33lbs Scierra Digital Scale - waga z termometrem 15kg/33lbs
163.00 zł
ProLogic magnetyczny swinger black Quick Release ProLogic magnetyczny swinger black Quick Release
od 65.00 zł
Quantum Radical RCF Quantum Radical RCF
od 179.00 zł

Zobacz wszystkie »
zapytania
galeria
Bestsellery
1. Savage Gear Cannibal
2. Musaga główka jigowa klasyczna
3. Dragon Classic przypony stalowe Surfstrand 7x7
4. Savage Gear 4Play - Loose body
5. Cormoran Black Bull 6PiF
6. PowerPro moss green na metry
7. Daiwa Duckfin Shad
8. Daiwa plecionka J-Braid X8 multikolor 300m
Subskrypcja
Jeżeli chciałbyś dostawać od nas powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie, to wpisz poniżej swój adres email.


Płatnoœci Online - Dotpay

Zakupy na raty - Santander Consumer Bank

   
 
o nas | kontakt | regulamin | galeria | zapytania | linki
 
Copyright 2005-2017 by Szczupak.pl
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-01 02:13:59 | Ilość produktów w bazie: 24769